REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Suntago Wodny Świat: zobacz film z budowy największego parku wodnego w Europie!

  • Autor: Portal Samorządowy
  • 09 lis 2017 10:22

W internecie pojawił się 60-sekundowy film z postępów w budowie Suntago Wodny Świat, największego zadaszonego parku wodnego w Europie, który będzie zlokalizowany w okolicach Mszczonowa.

REKLAMA

 

Suntago Wodny Świat od sześciu miesięcy powstaje we Wręczy, w okolicach Mszczonowa, 60 km od Warszawy. Będzie to część większej inwestycji Park of Poland - największego parku rozrywki w Europie Środkowo-Wschodniej.

W obiekcie znajdzie się rozsuwany dach, basen stylizowany na tropikalną wyspę, spa, saunarium i wodne zjeżdżalnie, z których najdłuższa ma mieć ponad 300 metrów.

W strefie Relaks goście będą tam mogli zrelaksować się w otoczeniu 700 prawdziwych palm i popływać w zakrytym basenie o powierzchni 1 tys. mkw. oraz w basenie usytuowanym obok ogrodu o powierzchni 20 tys. mkw., z otwieranym w słoneczne dni dachem.

Wodna dżungla Jamango zaoferuje ponad 3 km zjeżdżalni wodnych, w tym najdłuższą krytą zjeżdżalnię w Europie o długości 320 metrów. W tej strefie dzieci, dorośli i rodzice będą mogli korzystać i konkurować na 30 różnych zjeżdżalniach oraz rozmaitych akwenach z falami czy na tzw. rwących rzekach. Specjalnie dla rodziców z dziećmi zaplanowano wodny plac zabaw.

Oprócz tego w Suntago Wodny Świat przewidziano 5 restauracji oraz 4 bary położone bezpośrednio przy basenach.

Pierwsi goście odwiedzą Suntago Wodny Świat w 2019 roku. Koszt całej inwestycji to 150 mln euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie