×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Świetlówka zapewniająca 60% oszczędności energii

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 29 maj 2014 11:14
Świetlówka zapewniająca 60% oszczędności energii
fot. GE Lighting

GE Lighting wprowadziła świetlówki LED z serii GE LED T8 sprofilowane pod detalistów i właścicieli budynków komercyjnych planujących unowocześnić swoje systemy oświetleniowe. Nowe rozwiązania nie tylko zapewniają łatwy montaż, ale także oferują do 60% oszczędności energii na oświetleniu i szybki zwrot z inwestycji.

REKLAMA

Nowa przyjazna środowisku świetlówka GE LED T8 to rozwiązanie łatwe w obsłudze i praktyczne, zaprojektowane z myślą o detalistach. Pod względem wysokiej niezawodności i wydajność znacznie przewyższa lampę fluorescencyjną T8 ze statecznikami elektromagnetycznymi.

Nowe rozwiązania oferują skuteczność świetlną do 111 lm/W przy maksymalnym strumieniu świetlnym na poziomie 3000 lm. Cykl życia produktu wynosi od 40.000 do 50.000 godzin. Zapewnia nie tylko szybki zwrot z inwestycji, ale także niedrogie rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy dążą do zmniejszenia wpływu na środowisko poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla.

- Przejście na LEDy nie musi być drogie. Dzięki nowej technologii możemy zaoferować detalistom i zarządcom budynków komercyjnych oszczędności, bez konieczności inwestycji z ich strony w zmianę całego systemu oświetlenia – mówi Aneta Ciereszko, Regional Country Manager, GE Lighting Polska i Kraje Bałtyckie.

GE LED T8 nie zawierają rtęci i nie emitują promieni ultrafioletowych. Dzięki temu są dobrym rozwiązaniem do zastosowania w miejscach takich jak restauracje, obiekty przetwarzania żywności i hotele.

Nowa technologia od GE Lighting ma również węższy kąt świecenia niż tradycyjne lampy fluorescencyjne T8, co zapobiega rozproszeniu światła. Dzięki wyeliminowaniu efektu migotania jest także przyjazna dla oka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie