REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Tak będzie wyglądał nowy hotel w Warszawie. Oto Holiday Inn Warsaw Mokotów

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 paź 2017 09:47
Tak będzie wyglądał nowy hotel w Warszawie. Oto Holiday Inn Warsaw Mokotów

Nowy 370-pokojowy hotel będzie znajdował się w centrum największej dzielnicy biznesowej w Warszawie, w pobliżu siedzib globalnych korporacji i węzłów transportowych. Czym zaskoczy hotel?

REKLAMA

IHG (InterContinental Hotels Group), jedna z czołowych firm hotelarskich na świecie, podpisała umowę franczyzową z 5th Avenue Holding na hotel Holiday Inn Warsaw Mokotów. Jest to już drugi hotel, na który IHG podpisuje umowę z 5th Avenue Holding — jego poprzednikiem jest 167-pokojowy Holiday Inn Express Warsaw Mokotów.

Holiday Inn Warsaw Mokotów będzie posiadał jedną z największych sal konferencyjnych w Warszawie, dzięki czemu stanie się doskonałym obiektem do organizacji konferencji i targów branżowych. W charakterystycznym dla tej marki uniwersalnym Open Lobby goście będą mogli korzystać z oferty gastronomicznej, pracować, spotykać się, wypoczywać i nawiązywać znajomości.

Koncepcja Open Lobby stanie się markowym standardem w hotelach Holiday Inn do 2019 roku, a już teraz przynosi korzyści właścicielom, którzy odnotowują nawet 20-procentowy wzrost obrotów restauracji i baru.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie