REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Tak będzie wyglądał nowy park handlowy w Jaworznie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 21 mar 2018 13:19
Tak będzie wyglądał nowy park handlowy w Jaworznie
fot. mat. pras.
Tak będzie wyglądał nowy park handlowy w Jaworznie

P.A. NOVA SA wybuduje park handlowy w Jaworznie. Nowy obiekt powstanie w sąsiedztwie centrum handlowego Galeria Galena, którego firma jest właścicielem. Obecnie trwają prace projektowe oraz komercjalizacja obiektu.

REKLAMA

Powierzchnia najmu nowego parku handlowego wyniesie prawie 3500 m2 najmu. Swoje sklepy otworzy w nim 3 najemców. Największym najemcą będzie Decathlon, który zajmie lokal o powierzchni 1770 m2. Będzie to już 11 sklep tej marki na Śląsku.

W sprawie wynajmu pozostałych lokali trwają zaawansowane rozmowy handlowe.

W ramach inwestycji zostanie przebudowany teren pomiędzy Galerią Galena a parkiem, aby klienci galerii komfortowo mogli skorzystać także z oferty nowych sklepów. Przebudowa ciągów komunikacyjnych pozwoli na bezpieczne przejście z Galeny do nowego obiektu. Przed parkiem handlowym powstanie także parking dedykowany dla klientów parku.

Dzięki otwarciu parku handlowego w Jaworznie powstanie kilkadziesiąt nowych miejsc pracy.  Ponad 100 punktów handlowo-usługowych znajdujących się w Galerii Galena w połączeniu ze znanymi markami, które pojawią się w parku handlowym stworzy  dla mieszkańców Jaworzna i okolicznych miejscowości bardzo atrakcyjną ofertę handlową. Nie bez znaczenia jest także dogodny dojazd oraz udogodnienia komunikacyjne pomiędzy budynkami, które zagwarantują możliwość zrobienia zakupów w komfortowy sposób.

Budowa parku handlowego w Jaworznie rozpocznie się w drugim kwartale 2018 r. Otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał 2019 r.

Generalnym wykonawcą parku handlowego w Jaworznie jest PA NOVA SA. Firma od 30 lat zajmuje się projektowaniem oraz budową obiektów komercyjnych i przemysłowych. Jako generalny wykonawca PA NOVA zajmuje się kompleksowym wykonawstwem obiektów dla  sieci handlowych.
W roku 2017 m. in. wybudowała centrum handlowe IKEA w Lublinie, przebudowała market budowlany marki Globus w Czechach, a także była generalnym wykonawcą centrum komunikacyjno-handlowego w Białymstoku. Wśród obecnie realizowanych inwestycji z branży handlowej firma wymienia hipermarket marki Lidl.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie