Tak projektuje się biura! Quick Stories podczas Property Forum 2018propertydesign.pl - 19-09-2018 15:28


Tak projektuje się biura! W trakcie Property Forum 2018 odbyły się prezentacje Quick Stories - niebanalnych, designerskich i przyjaznych pracownikom przestrzeni do pracy - m.in. biur HBO, CCC, Nordea Seaport Office, Bobo Coworking oraz filozofii Think Pro Balma. Eksperci z firm: Interbiuro, Armstrong, Grupa Nowy Styl, Forbis Group, MDD i Orbis mówili również o tym, jak uniknąć błędów w realizacji powierzchni biurowej, dlaczego biura muszą być projektowane nie tylko dla oka oraz jak zaplanować budowę hotelu - rola doradztwa. To było wielkie źródło inspiracji i dla inwestorów, i architektów!

Elegancja, wygoda i jakość – to cechy odzwierciedlające nowe biuro grupy CCC w Warszawie. Otwarte przestrzenie dla pracowników, reprezentacyjne sale spotkań oraz duża liczba miejsc do pracy zespołowej odpowiadają na bieżące potrzeby firmy i korespondują z jej nowoczesnością.

Kolorowe kontenery cargo czekające na rozładunek, rdzawe konstrukcje okrętów, wielkie przesuwne drzwi do hal stoczniowych – to wybrane motywy, które zaprojektowali architekci z Workplace w nowym biurze Nordea.

Kto nie lubi seriali HBO... Ale stworzyć biuro siedziby takiej stacji telewizyjnej to nie lada wyzwanie. HBO w Warszawie to wyjątkowa przestrzeń w wyjątkowej lokalizacji - biurowcu Ethos. Projekt powstał w kontraście do bogactwa wrażeń, jakie dostarcza barwny świat seriali.

Tuż przy wejściu do stacji metra Rondo Daszyńskiego, pod adresem Prosta 70 w Warszawie pojawiła się nowa przestrzeń coworkingowa BOBO Coworking. Za projekt wnętrz odpowiada Małgorzata Grzyb.