REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tak wygląda najnowszy biurowiec spod kreski JEMS Architekci

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 lis 2017 09:15
Tak wygląda najnowszy biurowiec spod kreski JEMS Architekci
Bobrowiecka 8 fot. mat. prasowe
Tak wygląda najnowszy biurowiec spod kreski JEMS Architekci
Tak wygląda najnowszy biurowiec spod kreski JEMS Architekci

Biurowiec jest trzecim budynkiem wchodzącym w skład unikalnego zespołu urbanistycznego - kompleksu Bobrowiecka - znajdującego się na Dolnym Mokotowie w Warszawie. Wszystkie budynki w kompleksie zostały zaprojektowane przez uznaną pracownię JEMS Architekci i starannie dopasowane do znajdującej się na terenie Sielc okolicznej architektury.

REKLAMA

Budynek Bobrowiecka 8 oferuje blisko 22 tys. mkw. najwyższej klasy powierzchni biurowej i ponad 2 400 mkw. powierzchni usługowej. Powierzchnia typowego piętra 6-kondygnacyjnego budynku wynosi ok. 4 000 mkw. Inwestycję Spectra Development wyróżnia ponadczasowa architektura i zaawansowane rozwiązania technologiczne gwarantujące najwyższy komfort pracy.

Biurowiec jest wyposażony w podwieszane sufity, podniesione podłogi, klimatyzację, a także uchylne okna. Najemcy decydujący się na wynajęcie biura w budynku otrzymają również możliwość swobodnego aranżowania przestrzeni. Do ich dyspozycji zostanie oddana podziemna, dwupoziomowa hala garażowa z 501 miejscami parkingowymi. Bobrowiecka 8 to kompleksowy budynek biurowy oferujący najemcom i ich pracownikom coś więcej niż tylko metry kwadratowe.

We współpracy z Fundacją Rodziny Staraków we wnętrzach budynku Bobrowiecka 8, na jego dziedzińcu oraz w unikalnym Ogrodzie Sztuki prezentowana będzie twórczość młodych polskich artystów, zgodnie z autorską koncepcją kultury wpisanej w przestrzeń. Wokół biurowca znajdują się z kolei starannie zaprojektowane tereny zielone.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie