×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ten hipermarket Tesco zmienił się w nowoczesny park handlowy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 29 kwi 2022 10:51
Ten hipermarket Tesco zmienił się w nowoczesny park handlowy
fot. mat. prasowe

Mitiska REIM ogłosił otwarcie nowego parku handlowego Karuzela w Puławach. Wcześniej mieścił się tu hipermarket Tesco, który został przekształcony w nowoczesny park handlowy. Za projekt odpowiada Biuro Architektoniczne Plewa.

REKLAMA

Przebudowany i rozbudowany obiekt w formie parku handlowego w partnerstwie z Karuzela Holding, ma powierzchnię najmu brutto 14,100 mkw. i oferuje 20 lokali handlowo-usługowych oraz 500 miejsc parkingowych. Obiekt zlokalizowany jest obok marketu budowlanego Leroy Merlin i restauracji McDonald's. Za projekt w Puławach odpowiada Biuro Architektoniczne Plewa , prowadzone przez Mariusza Plewę.

- Park Handlowy Karuzela w Puławach położony jest w znakomitej lokalizacji przy głównej arterii komunikacyjnej miasta – ulicy Dęblińskiej, z dogodnym dojazdem dla klientów zarówno samochodem, rowerem czy komunikacją miejską - podkreśla Mateusz Szymczak, menadżer inwestycyjny Mitiska REIM’s w Polsce. Po otwarciu stanie się największym parkiem handlowym w regionie

-Dzięki pomysłowi na przekształcenie istniejącego hipermarketu wykorzystaliśmy znaną lokalizację i handlową historię miejsca, aby stworzyć nowe centrum usługowo-zakupowe zarówno dla miasta i okolic - dodaje Grzegorz Pękalski, członek zarządu Karuzela Holding.

- Cieszymy się niezmiernie na dalszą ścisłą współpracę z zespołem Karuzela i rozwój naszych działań w Polsce. Ta inwestycja jest świetnym przykładem naszej strategii rozwoju poprzez współpracę z partnerem dobrze znającym lokalny rynek - dodaje Sylvie Geuten-Carpentier, partner zarządzający Mitiska REIM.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie