×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tetris - nowy projekt biurowy

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 maj 2014 13:27
Tetris - nowy projekt biurowy
Centrum biurowe Tetris w Katowicach, fot. materiały inwestora
Tetris - nowy projekt biurowy
Tetris - nowy projekt biurowy
Tetris - nowy projekt biurowy

Katowice powiększą się o 8 000 m kw. powierzchni biurowej. Najnowszy projekt realizowany przez Fortress Invest Sp. z o.o. to Centrum biurowe Tetris przy ul. Roździeńskiego 188 c. Inwestor rozpoczął już komercjalizację biurowca.

REKLAMA

Centrum biurowe Tetris to 8 000 m kw. powierzchni biurowej, również w typie open space. Pierwsze prace przewidują modernizację budynku i dostosowanie do potrzeb klientów. Centrum Biurowe Tetris dedykowane jest firmom z sektora IT i mocno rozwijającego się BPO. Zaplanowano remont budynku o powierzchni ponad 3 000 m kw.

Inwestor i właściciel biurowca - Fortress Invest Sp. z o.o. zapowiada powstanie nowoczesnego biurowca w Katowicach, dedykowanego firmom z sektora IT i mocno rozwijającego się BPO.

Za projektem przemawia bardzo dobra lokalizacja, w tym dostęp do publicznych środków transportu oraz bliskie położenie centrum handlowo - usługowego (Ikea, Decathlon, Carrefour, Castorama). Klienci będą również mieli dostęp do 180 miejsc parkingowych i parkingu rowerowego. Ponadto, architektura budynku jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych.

Fortress Invest w ostatnich miesiącach podpisał także nowe umowy najmu oraz prowadzi rozmowy z najemcami, którzy zapewnią wynajem ponad 50 proc. oferowanej powierzchni. Są również prowadzone wstępne rozmowy dotyczące komercjalizacji drugiego etapu projektu.

Centrum Biurowe Tetris to kolejny projekt biurowy realizowany przez Fortress Invest Sp. z o.o., obok kompleksu biurowców przy ul. Porcelanowej 19 w Katowicach, czy przy Al. Mireckiego 22 w Sosnowcu oraz Centrum Biurowego przy Dąbrowskiego 22 w Katowicach. Spółka chce mocno rozwijać portfel nieruchomości komercyjnych na Śląsku, dedykowanych nowoczesnym usługom biznesowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie