REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Tkalnia szkicu pracowni MAAI rusza z budową

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 31 paź 2017 11:40
Tkalnia szkicu pracowni MAAI rusza z budową
Fot. materiały prasowe

Centrum handlowo - rozrywkowe Tkalnia w Pabianicach otrzymało prawomocne pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu planowane jest na czwarty kwartał 2018 roku. Projekt powstał w pracowni architektonicznej MAAI, pod kierunkiem Marka Arciszewskiego.

REKLAMA

- Prace nad centrum handlowym Tkalnia trwają. Jestem ogromnie zadowolony z tego, że przebiegają zgodnie z harmonogramem. Obecnie na ukończeniu są prace rozbiórkowe i otrzymaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę, którą planujemy rozpocząć w najbliższych miesiącach - komentuje Adrian Majsterek, inwestor i współwłaściciel spółki A&A.

Projekt centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia powstał w pracowni architektonicznej MAAI, pod kierunkiem Marka Arciszewskiego. Kompleks powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie zrewitalizowanych budynków pofabrycznych zlokalizowanych w centrum Pabianic. Powierzchnia najmu wyniesie około 14 tys. mkw. W obiekcie handlowym zaplanowano ok. 40 sklepów i 230 miejsc parkingowych. Wśród grona najemców znajdą się między innymi: Pepco, Empik, KiK, Smyk, Martes Sport, Media Expert, Hebe oraz CCC. Za komercjalizację centrum odpowiada The Blue Ocean Investment Group.

- Centrum handlowo rozrywkowe Tkalnia będzie częścią miejskiego pasażu łączącego Park Słowackiego z bulwarami i polem golfowym A&A Arkadia. Chciałbym, aby pełniło nie tylko funkcję zakupową, ale było przede wszystkim miejscem spotkań mieszkańców miasta. Ze względu na planowaną ofertę gastronomiczną i rozrywkową ma na to duży potencjał – dodaje Adrian Majsterek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie