×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Tłumy na otwarciu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 maj 2014 15:06
Tłumy na otwarciu
Pogodne Centrum w Oleśnicy już otwarte, fot. Rank Progress
Tłumy na otwarciu

Nowoczesny obiekt handlowy w Oleśnicy został już otwarty. Podczas pierwszego weekendu funkcjonowania pojawiło się w nim niemal 40 tys. klientów. Pogodne Centrum powstało według koncepcji architektonicznej pracowni B.P. Niebudek.

REKLAMA

Pogodne Centrum zostało otwarte 16 maja br. i już podczas pierwszego weekendu funkcjonowania spotkało się z dużym zainteresowaniem. Centrum odwiedziło blisko
40 tys. osób, czyli więcej niż wynosi liczba mieszkańców miasta.

Pogodne Centrum to obiekt typu convenience. Jego oferta skierowana jest do mieszkańców Oleśnicy i okolic. Znajduje się w niej operator spożywczy oraz elektroniczny, drogeria, punkty handlowo-usługowe, a także salony najpopularniejszych marek odzieżowych i obuwniczych. Inwestorem obiektu jest Rank Progress SA.

– Cieszę się, że Pogodne Centrum zostało tak dobrze przyjęte przez mieszkańców Oleśnicy już w pierwszy weekend funkcjonowania. To potwierdza, że tego typu obiekty są coraz bardziej popularne, a ich oferta trafia w potrzeby klientów – mówi Jan Mroczka, Prezes Zarządu Rank Progress SA. – W najbliższym czasie planujemy rozpocząć budowę kolejnego obiektu tego typu, w Miejscu Piastowym k. Krosna – dodaje.

Pogodne Centrum ma 7700 mkw. Dla klientów przewidziano także parking na 250 miejsc. Już w czerwcu, na parkingu przed Pogodnym Centrum, pojawi się również Broaster Chicken Mobile – nowy, mobilny format restauracji Broaster Chicken.

Pogodne Centrum w Oleśnicy to kolejny z projektów Rank Progress z zakresu realizowania małoformatowych centrów handlowych w miastach liczących poniżej 50 tysięcy mieszkańców. W 2013 roku inwestor otworzył Pasaż Wiślany w Grudziądzu, a obecnie planuje realizację Parku Handlowego w Miejscu Piastowym k. Krosna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie