REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

To będzie najwyższy budynek w Budapeszcie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 cze 2018 13:42
fot. mat. prasowe

The Twist będzie najwyższym budynkiem w Budapeszcie, zapewniając najwyższej jakości powierzchnię biurową w nowej centralnej dzielnicy biurowej węgierskiej stolicy. Inwestor GTC właśnie otrzymał pozwolenie na budowę biurowca.

REKLAMA

Zaraz po zakończeniu realizacji projektu biurowego GTC White House w Budapeszcie, GTC przygotowuje się do zbudowania kolejnego kluczowego biurowca w stolicy Węgier – The Twist – Budapest City Tower. Nowy budynek biurowy znajduje się w 13. dzielnicy Budapesztu, która dynamicznie przekształca się w nowe centrum biznesowe miasta.

- GTC czerpie korzyść z wysokiego popytu na nowoczesną powierzchnię biurową w Budapeszcie i jesteśmy dumni, że jako jeden z wiodących deweloperów wprowadzamy na rynek nowe, wysokiej jakości biura. Dzięki genialnej architekturze i wyjątkowej lokalizacji, The Twist z pewnością stanie się wizytówką na biznesowej mapie Budapesztu, a pozwolenie na budowę jest kamieniem milowym w naszej działalności na Węgrzech – dodaje Thomas Kurzmann, prezes GTC.

The Twist – Budapest City Tower będzie 23-piętrowym wieżowcem o powierzchni 37 tys. mkw. GLA, w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do stacji metra. Będzie to najbardziej spektakularny budynek biurowy w mieście. Charakteryzuje się unikalną architekturą, która sprawia, że bryła obiektu dosłownie "skręca" ku niebu. Zjawiskowe widoki na miasto, najwyższa jakość powierzchni biurowej ze wszystkimi cechami najwyższej klasy zielonego budownictwa będą odpowiedzią na potrzeby przyszłych najemców.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie