To chyba najlepsze hotele wellness na świecieProperydesign.pl - 16-08-2017 11:23


Opcje fitness są aktualnie tak ważne, że millenialsi przy wyborze hotelu kierują się oferowanymi możliwościami uprawiania sportu, a hotele robią wszystko, aby sprostać ich wymaganiom. Od spinningu w przeszklonym domku na drzewie w St. Lucia po bieganie z trenerem w Maroku – każdy, kto chce spędzić aktywne wakacje życia, znajdzie coś niezwykłego dla siebie.

Portal hotels.com opublikował najnowsze dane, z których wynika, że pojawiła się nowa fala młodych podróżujących, chętnych zamienić plażę i zimne piwo na aktywne wypady z myślą o ćwiczeniach fitness, do których inspirują ich celebryci. Tego lata należy oczekiwać boomu na „welfie“, czyli selfie z treningów. Poniżej najlepsze hotele wellness na świecie - wybrane przez portal hotels.com. Oto TOP 5:

The Westin Verasa Napa, Kalifornia

Dzięki nowemu programowi wypożyczania sprzętu goście hotelu The Westin Verasa Napa mogą w czasie pobytu skorzystać z obuwia i odzieży New Balance. Siłownia i basen oferują dodatkowe opcje fitness, a specjalne menu SuperFoods Rx to gwarancja, że zawsze zjesz zdrowy posiłek. Ceny noclegów w hotelu Westin Verasa Napa zaczynają się od 1245,00 zł pokój/doba.

BodyHoliday Cap Estate, St. Lucia

Obiekt jest w całości nastawiony na fitness. W St. Lucia można m.in. postrzelać z łuku, zająć się szermierką lub uprawiać sporty wodne. Hotel zaprasza też na jogę na ogromnym tarasie Zen Deck, zbudowanym na drzewie, na wysokości ponad 7 m. Ceny noclegów w hotelu BodyHoliday, Cap Estate zaczynają się od 1300,00 zł /pokój/doba.

1711 Ti Sana Detox Retreat & Spa, Mediolan

Obiekt prowadzi doskonałe kuracje oczyszczające i odchudzające, pomoże też w zmianie stylu życia. Spokojne otoczenie gwarantuje rewitalizację i poprawę stanu zdrowia. Ośrodek Ti Sana oferuje kompleksowe podejście do wellness. Firmowe programy wellness „Healtheatarian“, dostosowane do potrzeb gości, łączą dietę wegańską, terapeutyczną aktywność fizyczną i holistyczne terapie, zapewniające gościom odpoczynek i rewitalizację. Ceny noclegów w hotelu The 1711 Ti Sana Detox Retreat & Spa zaczynają się od 650,00 pokój/doba.

Park Hyatt Tokyo, Tokio

Siłownia na 47 piętrze wierzowca! Siłownia i studio aerobiku znajdują się po dwóch stronach basenu na podniebnym, 47 piętrze hotelu. Goście mogą podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę miasta i zbocza świętej góry Fudżi. Siłownia jest wyposażona w sprzęt do treningu siłowego LifeFitness oraz w sprzęt do fitnessu. Do dyspozycji gości i członków siłowni są trenerzy personalni, którzy dobierają dla nich indywidualne programy fitness. Ceny noclegów w hotelu Park Hyatt Tokyo zaczynają się od 2010,00 zł /pokój/doba.

Riyad El Cadi, Maroko

To pierwszy obiekt oferujący wycieczki ze zwiedzaniem dla biegaczy w marokańskim mieście królów, Marrakeszu. Zwiedzanie jest połączone z powolnym joggingiem. Trasa o długości 9,3 km zaczyna się w hotelu Hotel Riyad El Cadi razem z prowadzącym, personalnym trenerem fitness, który doskonale orientuje się w okolicy. Trasa prowadzi od głównego, pochodzącego z XII w. meczetu Kutubijja w Marrakeszu, przez legendarny hotel La Mamounia do zacisza ogrodów Agdal. Ceny noclegów w hotelu Riyad El Cadi zaczynają się od 500,00 zł /pokój/doba.