REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

To najnowsza wizualizacja Galerii Młociny. Wspólny projekt Kuryłowicz & Associates i Chapman Taylor

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 gru 2017 15:00
To najnowsza wizualizacja Galerii Młociny. Wspólny projekt Kuryłowicz & Associates i Chapman Taylor
fot. mat. prasowe

Trwa budowa nowoczesnego centrum handlowego na warszawskich Bielanach. Galerię Młociny wyróżnia projekt architektoniczny, który powstał w dwóch renomowanych pracowniach architektonicznych: Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor.

REKLAMA

Galeria Młociny to projekt realizowany wspólnie przez firmy EPP i Echo Investment przy ul. Zgrupowania AK na warszawskich Bielanach. W przyjaznej, zielonej przestrzeni miejsce to połączy 220 sklepów i punktów usługowych, komfortowe biura, centrum medyczne, miejsca zabaw dla dzieci, klub fitness, restauracje i kawiarnie, park trampolin i pierwsze w dzielnicy wielosalowe kino. - Projektując Galerię Młociny bardzo dużo uwagi poświęcamy na skomponowanie ciekawej i nieszablonowej oferty modowej. Zapraszamy silne, atrakcyjne i wyraziste marki, jakich oczekują od nas mieszkańcy Bielan, nasi potencjalni goście - nadmienia Tomasz Domoń, dyrektor regionalny ds. wynajmu w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

Galeria powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

Otwarcie zaplanowano na marzec 2019 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie