×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

To największy projekt komercyjny w regionie

  • Autor: propertydesign.pl
  • 06 maj 2014 13:23
To największy projekt komercyjny w regionie
Mila Park Handlowy, fot. Mallson Polska

Jeszcze w tym roku na terenie Płońska zostanie otwarty nowoczesny park handlowo-usługowy – pierwszy z planowanej ogólnopolskiej sieci „Mila Park Handlowy”. Projekt budowlany przygotowało biuro architektoniczne M.Art Michał Szczęsny z Białegostoku.

REKLAMA

Obiekt powstaje w rejonie ulic Warszawskiej, Rzemieślniczej i Podmiejskiej, w sąsiedztwie szybkiej trasy S7 z Warszawy do Gdańska. Będzie to największy projekt komercyjny w regionie, który wraz z istniejącymi w bezpośrednim sąsiedztwie: Tesco, Biedronką, restauracją KFC drive-thru oraz stacją benzynową BP, zaproponuje największą ofertę handlową. Ze względu na tę kompleksowość oferty, realizacja obiektu stworzy mieszkańcom regionu możliwość wygodnych zakupów bez konieczności wyjazdu do innych miast.

Mila Park Handlowy docelowo zaoferuje 18 sklepów sieciowych znanych polskich i zagranicznych marek m.in. z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej, rtv-agd, motoryzacyjnej oraz wyposażenia wnętrz. Ofertę centrum handlowego uzupełnią dodatkowo mniejsze punkty handlowo-usługowe.

Otwarcie I fazy Mila Park Handlowy (supermarketu Netto oraz 12 sklepów) nastąpi w listopadzie 2014 roku, natomiast na 2015 rok zaplanowana została realizacja II fazy projektu, która dodatkowo uzupełni ofertę Centrum o 5 kolejnych sklepów. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 170 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Inwestorem obiektu jest City Star Sp. z o.o., spółka zależna firmy Dursan S.A. – jednego z największych płońskich pracodawców, specjalizującego się w produkcji oraz imporcie artykułów wyposażenia domów.

Projekt budowlany centrum przygotowało biuro architektoniczne M.Art Michał Szczęsny z Białegostoku. Pierwszy etap budowy już trwa – Generalnym Wykonawcą jest firma Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe „Lachendrowicz” z siedzibą w Nasielsku. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji komercyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie