×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

To prawdopodobnie największa choinka w Polsce. Rozbłysła w Gdańsku

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 02 gru 2021 12:00
  • Aktualizacja: 02 gru 2021 12:03
To prawdopodobnie największa choinka w Polsce. Rozbłysła w Gdańsku
Wysoka na 12 metrów choinka stanęła przed Hotelem Grano w Gdańsku. fot. mat. prasowe Grano Hotels

Wysoka na 12 metrów choinka stanęła przed Hotelem Grano w Gdańsku. Ogromne drzewko zdobi 2 tysiące lampek świątecznych.

REKLAMA

Wczoraj, 1 grudnia przy jednym z obiektów sieci Grano Hotels rozbłysła największa hotelowa choinka nie tylko w Gdańsku, ale i najprawdopodobniej w całej Polsce. Liczące 12 m wysokości drzewo stało się ozdobą Hotelu Grano położonego przy ul. Pszennej 3 w samym sercu miasta. Choinka została przyozdobiona 2000 świątecznych lampek, które wczoraj oficjalnie zapalono.

Choinka, która stanęła przed budynkiem czterogwiazdkowego Hotelu Grano w Gdańsku, mierzy blisko 12 metrów. Jest to największa hotelowa choinka w mieście, niewykluczone że również w Polsce. Za postawienie choinki odpowiada Grano Hotels – jedna z najszybciej rozwijających się sieci hotelarskich nad polskim morzem. Oficjalne strojenie, a następnie zapalenie świątecznego drzewa odbyło się 1 grudnia z udziałem obsługi i gości Hotelu Grano.

Tego roku w Gdańsku, oprócz hotelowej choinki Grano Hotels, postawionych zostanie również jedenaście dzielnicowych choinek, które w najbliższych dniach ozdobią wiele części miasta. Świątecznym klimatem będą mogli się cieszyć m.in. mieszkańcy Oruni, Osowej, Wrzeszcza, Nowego Portu, Letnicy czy Dolnego Miasta i Zaspy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie