REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

Tradycyjne praskie ulice z wyjątkowymi wnętrzami. Największe centrum outlet w Czechach już otwarte

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 maj 2018 11:09
 Tradycyjne praskie ulice z wyjątkowymi wnętrzami. Największe centrum outlet w Czechach już otwarte
Prague The Style Outlets fot. mat. prasowe

W Czechach zostało otwarte Prague The Style Outlets. To pierwsze centrum wyprzedażowe Grupy Neinver w Czechach. W praskim outlecie, na 20 tys. mkw. znalazło miejsce ponad 100 salonów. Koncepcja architektoniczna opiera się na projekcie tradycyjnych praskich ulic, z wyjątkowymi wnętrzami i makiecie „staromiejskich” fasad sklepowych, tworzących wyrafinowane, piękne i przyjemne miejsce.

REKLAMA

Nowe centrum jest częścią spółki joint venture pomiędzy Neinver i The PragueOutlet, założonej w 2016 roku. Jej celem było stworzenie największego centrum wyprzedażowego w Czechach, przy łącznej wartości inwestycji wynoszącej 70 mln euro. W drugim etapie, powierzchnia handlowa outletu ma zostać rozbudowana do 30 tys. mkw. Praskie centrum zapewni ponad 600 miejsc pracy i spore wpływy z portfeli turystów na rzecz lokalnej gospodarki.

Prague The Style Outlets jest nowym, flagowym centrum outlet w Pradze. - To kamień milowy naszego planu rozwoju w Europie i kolejny obiekt w portfolio firmy, obejmującym teraz16 centrów outlet. Cieszymy się, że otwarcie Prague The Style Outlets następuje po ponad dwóch latach bliskiej współpracy z naszym partnerem - The PragueOutlet. Jego szeroka wiedza na temat czeskiego rynku, w połączeniu z 20-letnim doświadczeniem Neniver , zapewni sukces temu przedsięwzięciu – mówi Daniel Losantos, prezes Neniver .

Jak podkreśla Daniel Losantos: doskonała lokalizacja centrum w dynamicznym, dobrze funkcjonującym finansowo mieście i ważnej destynacji turystycznej w Europie, wspólnie z mieszanką wysokiej jakości marek, pięknym otoczeniem i wciągającym doświadczeniem zakupowym, tworzy wieloletnią perspektywę pomyślnie funkcjonującego centrum.

Centrum o unikalnym projekcie, ofercie i usługach

Koncepcja architektoniczna opiera się na projekcie tradycyjnych praskich ulic, z wyjątkowymi wnętrzami i makiecie „staromiejskich” fasad sklepowych, tworzących wyrafinowane, piękne i przyjemne miejsce.

Wraz z ofertą handlową i gastronomiczną, Prague The Style Outlets oferuje też szeroki wachlarz usług, takich jak: recepcja, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, punkt ładowania telefonów komórkowych, pokoje dla rodziców z dziećmi, strefy relaksu, tarasy i place zabaw. Do dyspozycji gości jest 2400 bezpłatnych miejsc parkingowych, stacje ładowania samochodów z napędem elektrycznym oraz komunikacja miejska z przystankiem autobusowym w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie