Trwa przebudowa ciechanowskiego centrum handlowegoPropertyDesign.pl - 06-07-2021 09:31


Zwiększenie powierzchni przez dotychczasowych najemców oraz modernizacja części kompleksu - to zmiany, jakie czekają klientów  MMG Ciechanów. Prace budowlane trwają, a ich ukończenie zaplanowane jest wczesną jesienią tego roku.

Po modernizacji w centrum MMG Ciechanów pojawią się trzy nowe sklepy. To dyskont niespożywczy Action, drogeria Rossmann oraz salon optyczny o powierzchni. Sklepy popularnych marek PEPCO oraz KIK zmienią swoją lokalizację i niemal podwoją powierzchnię. Oba zyskają też osobne wejścia z zewnątrz centrum. Modernizacja wnętrz czeka również salony, znajdujące się w samym pasażu obiektu.

- Aktualnie trwają prace rozbiórkowe. Wymieniana jest elewacja i modernizowane są instalacje wewnętrzne. Przygotowujemy również powierzchnie dla nowych najemców. Zaawansowane roboty budowlane są prowadzone na 2 000 mkw. Wszystko postępuje zgodnie z harmonogramem,
a nowi najemcy mają rozpocząć adaptację swoich sklepów jeszcze w lipcu – mówi Damian Czernik, zarządca Centrum MMG Ciechanów. - Przebudowę Centrum MMG planowaliśmy od dłuższego czasu, jednak pandemia i obostrzenia sanitarne zmieniły nasze założenia. Celem tej modernizacji jest istotna poprawa komfortu zakupów, a rozbudowa umożliwi wprowadzenie nowych marek, na które czekali mieszkańcy Ciechanowa i okolic. Znamy potencjał naszego centrum na lokalnym rynku, dlatego rozwijamy jego ofertę i unowocześniamy wnętrza – dodaje Damian Czernik.

Modernizacja Centrum MMG w Ciechanowie to element długofalowej strategii rozwoju centrów Master Management Group w regionie.

– Dążymy do ciągłego ulepszania oferty i przestrzeni zakupowej. Centrum w Ciechanowie to dominujący obiekt handlowo-usługowy w regionie. Funkcjonalny i wygodny koncept rozlokowania sklepów łączy klasyczny pasaż zakupowy z parkiem handlowym, z osobnym wejściem do lokali najemców wielkoformatowych. To daje możliwość optymalizacji i elastycznego przepływu klientów, który doskonale sprawdził się w warunkach obostrzeń pandemicznych. Po pierwszej fazie zmian planujemy kolejne etapy inwestycji, wprowadzające nowe znane marki do Centrum w Ciechanowie  – mówi Anna Polak, Head of Leasing MMG.