REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Trwa rewitalizacja łódzkiej kamienicy przy Legionów

  • Autor: UM Łódź
  • 31 paź 2022 13:03
Trwa rewitalizacja łódzkiej kamienicy przy Legionów
Trwa rewitalizacja łódzkiej kamienicy przy Legionów, fot. UMŁ

W każdym z czterech budynków łódzkiej posesji przy ul. Legionów 44 trwają prace remontowe. Największym frontem robót może się niewątpliwie pochwalić budynek główny.

REKLAMA

W wyremontowanej kamienicy przy ul. Legionów 44 znajdą się 22 mieszkania komunalne, w tym 2 przystosowane dla osób z niepełnosprawnością, 5 lokali handlowo-usługowych, dom dla małoletnich matek z dziećmi oraz świetlica środowiskowa.

Poczynając od murowania i przygotowywania pod tynkowanie ścian w lokalach społecznych i użytkowych przez montaż nadproży i kominów na przygotowywaniu konstrukcji dachu kończąc. W pozostałych budynkach wykonywane są posadzki i stolarka okienna oraz prace tynkowe na elewacji (w tym ocieplania ścian). Ponadto trwa izolowanie termiczne podłóg. W najbliższym czasie będzie instalowana sieć telewizji abonenckiej, oddymiania i domofonowej, a po zakończeniu tych prac ekipy rozpoczną montaż sufitów podwieszanych oraz tynkowanie klatki schodowej. Rozpocznie się również montowanie posadzek betonowych i stolarki okiennej. W budynkach zakładana będzie instalacja wodno-kanalizacyjna oraz okablowanie elektryczne i elektrotechniczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie