×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Unikalny hotel LaPosch Chalet Resort z kamienia i drewna

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 cze 2014 10:54
Unikalny hotel LaPosch Chalet Resort z kamienia i drewna
fot. Hotel LaPosch Chalet Resort
Unikalny hotel LaPosch Chalet Resort z kamienia i drewna
Unikalny hotel LaPosch Chalet Resort z kamienia i drewna
Unikalny hotel LaPosch Chalet Resort z kamienia i drewna
Unikalny hotel LaPosch Chalet Resort z kamienia i drewna

Kompleks LaPosch Chalet Resort jest luksusowym obiektem hotelowym zbudowanym z naturalnego kamienia i drewna, dzięki temu harmonijnie wpisuje się w krajobraz Tyrolu. Dużą wagę właściciele hotelu przywiązali do kwestii ekologii.

REKLAMA

Luksusowy kompleks wypoczynkowy LaPosch Chalet Resort składający się z ekskluzywnie wyposażonych drewnianych domów oferuje gościom relaks, unikalną atmosferę oraz fascynującą bliskość natury o każdej porze roku. Ośrodek, z pięknym widokiem na tyrolskie szczyty w niepowtarzalny sposób łączy rustykalny urok Alp ze współczesnym luksusem. Doskonałym uzupełnieniem są tu zainstalowane na werandzie każdego domu, wanny Kaldewei Plaza Duo z systemem hydromasażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu goście hotelu mogą zbliżyć się do natury i siedząc w wannie podziwiać piękno górskiego krajobrazu.

Relaks w czystej postaci: w 4-gwiazdkowym kompleksie wypoczynkowym LaPosch Chalet Resort można rozkoszować się spokojem i ciszą u podnóża imponującego górskiego masywu Alp. Wszystkie pokoje zostały urządzone z wielką dbałością o szczegóły. Każdy dom ma salon z kominkiem i ręcznie robionym stojakiem na wino, oraz prywatną saunę. Z tarasów widokowych goście mogą podziwiać łagodnie wznoszące się łąki, spływające po zboczach Alp krystalicznie czyste górskie potoki, oraz potężne szczyty Zugspitz Arena, leżącej między przełęczą Fern, a granicą z Bawarią. Aby kompleks LaPosch Chalet Resort harmonijnie wpisywał się w naturalny krajobraz Tyrolu wszystkie domy zostały zbudowane z naturalnego kamienia oraz drewna pochodzącego z okolicznych lasów.

Nie tylko podczas budowy kompleksu LaPosch Chalet Resort rodzina Posch zwracała uwagę na ekologiczny aspekt inwestycji. Równie ważny był wybór elementów wyposażenia wykonanych z naturalnych materiałów.

Największą atrakcją tego unikalnego hotelu Spa są przestronne domy, o powierzchni ok. 130 mkw. wyposażone w wanny z systemem hydromasażu Vivo Turbo. Należy tu podkreślić, że stal emaliowana Kaldewei jest materiałem powstającym z surowców naturalnego pochodzenia, a produkty z niej wykonane po zakończeniu okresu eksploatacji mogą być poddane pełnemu procesowi recyklingu. Zainstalowane na drewnianych werandach LaPosch Chalet Resort wanny Kaldewei Plaza Duo są na tyle duże i wygodne, że mogą z nich korzystać dwie osoby leżące obok siebie. Stanowi to doskonałą okazję do wspólnego relaksu i daje możliwość rozkoszowania się pięknem natury we dwoje. - Wanna Plaza Duo ze zintegrowanym systemem hydromasażu Vivo Turbo w pełni odpowiada naszym wyobrażeniom o luksusie i ekskluzywnych elementach wyposażenia. Decydując się na zakup tego modelu braliśmy pod uwagę nie tylko jego rozmiar, gwarantujący gościom dobry komfort kąpieli, ale przede wszystkim trwałość i naturalne pochodzenie materiału, z którego wytwarzane są wanny firmy Kaldewei. Filozofia życiowa mojej rodziny oparta jest na dążeniu do symbiozy człowieka z naturą. Właśnie ten proekologiczny argument zdecydował o wyborze większości elementów wyposażenia domów, wchodzących w skład naszego kompleksu wypoczynkowego, w tym również wanien wykonanych ze stali emaliowanej – wyjaśnia Dominik Posch, Dyrektor Zarządzający 4-gwiazdkowego kompleksu LaPosch Chalet Resort.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie