Uroczysko Siedmiu Stawów - najlepsze boutique spa?Propertydesign.pl - 06-07-2017 12:08


SPA by L’Occitane w Uroczysku Siedmiu Stawów to pierwsze w Polsce SPA tej marki i jednocześnie jedno z niewielu SPA w zamku. Zachwyca niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego, renesansowego zamku, w którym zabytkowe wnętrza urządzono w nowoczesnym stylu.

W zabytkowych wnętrzach Uroczyska Siedmiu Stawów mieści się pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L’Occitane, niedaleko Dzierżoniowa pod Wrocławiem – stworzone we współpracy z francuską marką kosmetyczną L’Occitane.

- Na doskonałe SPA powinny składać się: wyjątkowa przestrzeń, bardzo dobre wyposażenie oraz wysokiej jakości marka kosmetyczna, na której wykonywane są zabiegi. Wszystkie te elementy znajdziemy w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel. Spa by L’Occitane to prawdziwa kraina relaksu, połączenie komfortu z ekologicznym i holistycznym dbaniem o zdrowie i urodę - mówi Tomasz Majszyk, dyrektor hotelu.

Komfortowa strefa SPA, gdzie goście mogą kompleksowo zadbać o ciało i zmysły, stanowi dopełnienie niesamowitych pejzaży i wyjątkowej architektury. Na strefę SPA składają się: cztery gabinety, strefa VIP, studia masażu, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Na terenie obiektu znajdują się także: basen, jacuzzi, sale do treningu personalnego i cardio oraz studio masażu zdrowotnego.

Okolica Uroczyska Siedmiu Stawów słynie z krajobrazów, które pozwalają na błogi relaks na łonie natury. Wzrok przykuwa pejzaż - bujnych lasów i rozległych pól, wśród których ukryte jest Uroczysko Siedmiu Stawów. Usytuowanie obiektu jest wyjątkowe, bowiem położony jest on na terenie objętym ochroną przyrody (program Natura 2000), którego celem jest zachowanie określonych typów siedlisk przyrodniczych oraz gatunków zwierząt. Za szczególnie cenne uznano tutaj: bogatą szatę roślinną, faunę motyli oraz zespół ptaków leśnych. Uroczysko rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku.

Atutem Uroczyska Siedmiu Stawów jest jego dogodne położenie - zaledwie 40 minut na południe od Wrocławia. Hotel w zamku znajduje w miejscowości Gola Dzierżoniowska, w okolicach Niemczy i Dzierżoniowa.