×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Váci Corner Offices w Budapeszcie - pierwszy od HB Reavis

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 cze 2014 13:47
Váci Corner Offices w Budapeszcie - pierwszy od HB Reavis
Vaci Corner Offices, HB Reavis
Váci Corner Offices w Budapeszcie - pierwszy od HB Reavis
Váci Corner Offices w Budapeszcie - pierwszy od HB Reavis

Váci Corner Offices to budynek biurowy klasy A, oferujący ponad 21 000 mkw. wysokiej jakości powierzchni biurowej, dostępnej na 8 poziomach, z lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Biurowiec znajduje się w sercu dzielnicy Váci, która należy do najważniejszych lokalizacji biznesowych Budapesztu, (Węgry).

REKLAMA

Váci Corner Offices to budynek biurowy o powierzchni 21 000 mkw. Podziemny garaż oferuje miejsca parkingowe dla ponad 350 samochodów. Váci Corner Offices został wyróżniony certyfikatem BREEAM „Excellent”. 

HB Reavis pozyskał już pierwszych najemców dla swojej pierwszej inwestycji na Węgrzech. MVM – największa na Węgrzech grupa energetyczna, wynajęła 3800 mkw. Firma wprowadzi się do budynku we wrześniu 2014 r. i zajmie 6 oraz 7 piętro w ośmiopiętrowym biurowcu. Z kolei GlobeNet –  wiodący projektant i dostawca systemów IT dla szpitali i placówek medycznych wynajął 900 mkw. na 3 piętrze i sprowadzi się do Vaci Corner Offices w lipcu 2014 roku.

– Jesteśmy dumni, że możemy oddać projekt biurowy tak wysokiej jakości w sercu biznesowej dzielnicy Budapesztu. Otwarcie Váci Corner Offices to kolejny ważny krok w międzynarodowym rozwoju Grupy HB Reavis. Węgierski rynek niesie za sobą obiecujące możliwości, dlatego z pewnością będziemy się tutaj podejmować realizacji kolejnych projektów – komentuje Zoltán Radnóty, CEO HB Reavis Hungary.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie