×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Vis à Vis na Wilanowie szkicu Archicon otworzyło podwoje

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 03 gru 2018 15:59
Vis à Vis na Wilanowie szkicu Archicon otworzyło podwoje
fot. mat. pras.
Vis à Vis na Wilanowie szkicu Archicon otworzyło podwoje
Vis à Vis na Wilanowie szkicu Archicon otworzyło podwoje
Vis à Vis na Wilanowie szkicu Archicon otworzyło podwoje

Prace na budowie czwartego centrum handlowego pod szyldem Vis à Vis, realizowanego przez Grupę Capital Park oraz Real Management zakończyły się i obiekt przywitał już pierwszych gości. Centrum działa od soboty, 1 grudnia, znacząco wzbogacając lokalną ofertę handlową. Miks najemców tworzą zarówno znane sieci handlowe, lokalne, lubiane przez warszawiaków sklepy, jak i nowe, niedostępne wcześniej w Warszawie formaty.

REKLAMA

Vis à Vis Wilanów to już czwarte centrum sieci o tej samej nazwie. Pozostałe z sukcesem funkcjonują w Toruniu, Radomiu i Łodzi. 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w końcu mogliśmy podzielić się z klientami projektem, którego budowa zajęła kilkanaście ostatnich miesięcy. Mamy nadzieję, że przyjazna, pasująca do otoczenia, niska zabudowa, wygodne wejścia do sklepów wprost z poziomu parkingu, oraz wyjątkowe, zielone otoczenie, bogate w liczne rośliny, krzewy i dyskretne elementy małej architektury, oraz przede wszystkim ciekawa i zdywersyfikowana oferta sprawią, że Vis à Vis Wilanów stanie się ulubionym miejscem codziennych zakupów oraz odpoczynku dla mieszkańców tej części miasta – mówi Ewa Śmigielska, Head of Construction Real Management.

W centrum działa 17 lokali, w których dostępna jest oferta sklepów spożywczych, punktów usługowych oraz restauracji punktów usługowych i restauracji. W  Vis à Vis pojawiły się marki już znane i lubiane, ale zupełnie w nowej odsłonie, jak np. Decathlon, który otwarty został na mniejszej niż zazwyczaj powierzchni – 600 mkw. – ale za to oferuje klientom nowy, niedostępny nigdzie wcześniej koncept.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że otwieramy zupełnie nowe miejsce, skoncentrowane na budowaniu relacji z użytkownikiem, opartej na wspólnej pasji sportowej i dzieleniu się nią. Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Mieszkańcy Wilanowa to aktywna społeczność, a dodatkowo Vis a Vis otoczone jest licznymi terenami służącymi rekreacji. Liczymy na to, że wywoła to efekt synergii i osoby uprawiające sport na co dzień będą zatrzymywać się w naszym sklepie, testować sprzęt, korzystać z porad trenerów oraz pomagać nam rozwijać tę nową formę kontaktu z klientem. Koncept, który wystartował w ramach Vis a Vis Wilanów jest zupełnie nową odsłoną, z którą właśnie tutaj nasi klienci będą mieli okazję zapoznać się jako pierwsi w Polsce. Liczymy na to, że ta formuła przypadnie im do gustu, a w jej ramach wspólnie znajdziemy wiele kolejnych, kreatywnych rozwiązań – mówi Bartosz Żochowski, Lider sklepu Decathlon Wilanów.

Część marek wybrała też Vis à Vis  Wilanów jako miejsce swojego stołecznego debiutu. W tym gronie znalazła się restauracja szwedzkiej sieci Max Premium Burgers, która otworzyła tu swój pierwszy lokal w Warszawie. Sieć działa tu również w formule „drive in”, co jest dużym ułatwieniem dla zmotoryzowanych klientów.

– Za nami udane otwarcie na Śląsku – pora na Warszawę! Od kilku lat uważnie przyglądamy się tutejszemu rynkowi. Przed ostateczną decyzją przeprowadziliśmy badanie z agencją badawczą Kantar Millward Brown, aby dowiedzieć się, jaki potencjał MAX Premium Burgers ma w Polsce. Pomimo obecności międzynarodowych konkurentów, jesteśmy pewni, że wciąż jest tu miejsce dla kolejnego ważnego gracza, zwłaszcza w miejscach, które dynamicznie się rozwijają. Z pewnością należy do nich Wilanów, na który padł nasz wybór – dodatkowo jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi lokalizacjami, jak Konstancin, czy Piaseczno – komentuje Richard Bergfors, CEO Max Premium Burgers.

Do grona najemców centrum należeć będą także klinika stomatologiczna Villa Nova Dental Clinic, drogeria Hebe, elektromarket RTV Euro AGD, restauracja indyjska, delikatesy Kwestia Smaku, sklep Owoce i Warzywa Świata, sklep winiarski Vininova, pralnia Lemon Fresh, salon prasowy GLM, kwiaciarnia „Kwiaty i…” i inni. Kolejne marki pojawią się także w Vis à Vis  w ciągu następnych kilku miesięcy. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajduje się także supermarket spożywczy sieci Biedronka. Dzięki temu klienci mogą oszczędzić czas, robiąc wszystkie zakupy wygodnie i w jednym miejscu.

Centrum jest przyjazne osobom aktywnym oraz rowerzystom, dla których przygotowano specjalne udogodnienia, m.in. dedykowane miejsca postojowe oraz samoobsługową stację naprawy. Dodatkowo marka Decathlon przygotowała także specjalną, dostępną dla wszystkich strefę rekreacyjną, zlokalizowaną na zielonym terenie za obiektem, na której znajdzie się multisportowe boisko, bulodrom oraz siłownia zewnętrzna. Udostępniona zostanie ona na wiosnę przyszłego roku.

 – To, co proponujemy poprzez Vis à Vis  Wilanów, można nazwać pewnego rodzaju konceptem convenience 2.0. Jego główne cechy – dogodna, kompleksowa oferta i wygoda codziennych zakupów, połączone z funkcją rekreacyjną, unikatowymi markami i formatami, a także bogatym wachlarzem usług oraz gastronomii, dają ciekawy miks, zaspokajający wszystkie najważniejsze potrzeby, ale też umożliwiający ciekawe spędzanie wolnego czasu. Wierzymy, że ta formuła, właśnie w takim otoczeniu jak Wilanów i jego najbliższa okolica, znajdzie licznych zwolenników, dzięki którym centrum jak i nasi najemcy będą się harmonijnie i dynamicznie rozwijać – podsumowuje Michał Najgrodzki, Head of Asset Management Grupy Capital Park.

Inwestorami projektu są Grupa Capital Park oraz Real Management SA. Za projekt architektoniczny odpowiadała pracownia Archicon, a generalnym wykonawcą była firma ERBUD SA. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie