REKLAMA
PARTNER PORTALU
×

Szukaj w serwisie

W Dusznikach-Zdroju powstanie nowoczesny budynek Centralnego Ośrodka Sportu

  • Autor: PAP
  • 10 wrz 2021 13:14
W Dusznikach-Zdroju powstanie nowoczesny budynek Centralnego Ośrodka Sportu
COS w Dusznikach-Zdroju będzie pierwszym ośrodkiem przygotowań olimpijskich w Polsce południowo-zachodniej. Fot. Shutterstock

W Dusznikach-Zdroju powstanie nowoczesny kompleks sportowy - zapowiedział szef KPRM Michał Dworczyk. Będzie to pierwszy ośrodek przygotowań olimpijskich w Polsce południowo-zachodniej.

REKLAMA

- Historyczny moment dla dolnośląskiego sportu, ważny dla całej Polski. W Dusznikach-Zdroju powstanie Centralny Ośrodek Sportu - nowoczesny kompleks sportowy - poinformował w piątek na Twitterze szef KPRM Michał Dworczyk. Podziękował przy tym premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i szefowi MKDNiS Piotrowi Glińskiemu za osobiste zaangażowanie i decyzje o jego utworzeniu. Dodał, że wkrótce ogłoszone zostaną szczegóły projektu.

COS w Dusznikach-Zdroju będzie pierwszym ośrodkiem przygotowań olimpijskich w Polsce południowo-zachodniej. - Za jego utworzeniem przemawia możliwość trenowania takich dyscyplin jak: biathlon, wrotkarstwo szybkie, bobsleje, saneczkarstwo i skeleton - czytamy w załączonej przez ministra informacji. (PAP)

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie