×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

W Gdyni powstaje biurowiec K2 spod kreski APA Wojciechowski. Mamy nowe zdjęcia!

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 13 kwi 2022 09:42
  • Zaktualizowano: 13 kwi 2022 09:43
W Gdyni powstaje biurowiec K2 spod kreski APA Wojciechowski. Mamy nowe zdjęcia!
W Gdyni powstaje biurowiec K2 spod kreski APA Wojciechowski, fot. mat. APA Wojciechowski Architekci

W Gdyni Vastint realizuje biurowiec spod kreski pracowni APA Wojciechowski Architekci, K2. Budynek ma zostać oddany do użytku w II kwartale tego roku, a my dzisiaj pokazujemy najnowsze zdjęcia!

REKLAMA

Sześciokondygnacyjny budynek swoją formą, wyrazem architektonicznym i detalem nawiązuje do architektonicznej tradycji modernizmu. Modułowa, powtarzalna elewacja składa się z białych, obłych profili. Ich kształt stanowi odniesienie do żagli i architektury okrętowej, obecnego w Gdyni stylu „Streamline” lat 30.

Najniższa kondygnacja biurowca pomieści nowocześnie zaprojektowaną recepcję. Stylowe lobby z nieformalnymi i wygodnymi strefami współpracy i spotkań będzie niewątpliwie cechą wyróżniającą. Dwukondygnacyjny podziemny parking pomieści 136 aut, natomiast do dyspozycji rowerzystów oddane zostaną stojaki rowerowe na zewnątrz budynku oraz szatnie z prysznicami w hali garażowej.

Zastosowane w projekcie materiały i rozwiązania techniczne zapewniają ponadprzeciętny standard przestrzeni biurowej. Dodatkowo, pozwolą na osiągnięcie podwyższonej wydajności w zakresie oszczędzania zużycia energii elektrycznej i wody oraz kontroli jakości powietrza. Biurowiec spełnia wymogi certyfikacji środowiskowej LEED.

Budynek ma już pierwszego najemcę. Vastint Poland podpisał umowę z firmą C.Hartwig Gdynia S.A., wiodącym spedytorem działającym na rynku krajowym i międzynarodowym. Najemca wynajął 2 562 mkw. powierzchni w budynku.

Budynek zostanie oddany do użytku w II kwartale 2022 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie