×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

W Kielcach powstanie biznesowy hub z coworkingiem. To projekt ArtHome

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 lis 2018 09:00
W Kielcach powstanie biznesowy hub z coworkingiem. To projekt ArtHome
fot. mat. pras.

Kielce nie próżnują i kują biznesowe żelazo póki gorące. Przy alei IX Wieków Kielc powstaje Biznes Factory - przestrzeń, która ma za zadanie zintegrować środowisko inwestycyjne regionu. Projekt obiektu, który powstał w pracowni ArtHome, zapowiada się obiecująco.

REKLAMA

Biznes Factory ma być kompleksowym centrum wsparcia dla sektora MŚP w województwie świętokrzyskim. W założeniu ma to być miejsce integrujące środowisko biznesowe w Kielcach, oferujące nowoczesną przestrzeń oraz katalog usług na najwyższym poziomie. Za przygotowanie i realizację projektu odpowiada Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach.

W kompleksie Biznes Factory na łącznej powierzchni 3126,96 mkw. i trzech kondygnacjach ma powstać tzw. Hub Usług dla Biznesu, w którego skład wejdą: siedziba Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, siedziba Świętokrzyskiego Funduszu Poręczeniowego, siedziba Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego, a także przestrzeń dla instytucji i organizacji wspierających MŚP. Ponadto w obiekcie planowany jest coworking Manufaktura oraz centrum konferencyjne.

- Biznes Factory to zupełnie nowa jakość. Udało nam się zaprosić do współpracy wiele instytucji, które od lat animują aktywność biznesową w regionie. Łączymy siły żeby stworzyć kompleksową ofertę i szeroki wachlarz usług, świadczony w nowoczesnej infrastrukturze – mówi Karol Kaczmarski, prezes Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Zakończenie inwestycji planowane jest na grudzień 2020 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie