REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

W Krakowie powstanie nowy obiekt Best Western Hotels & Resorts. To projekt pracowni Iliard

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 21 gru 2017 14:10
W Krakowie powstanie nowy obiekt Best Western Hotels & Resorts. To projekt pracowni Iliard
fot. mat. pras.
W Krakowie powstanie nowy obiekt Best Western Hotels & Resorts. To projekt pracowni Iliard
W Krakowie powstanie nowy obiekt Best Western Hotels & Resorts. To projekt pracowni Iliard

Na początku 2018 roku ruszy budowa nowego hotelu, który zlokalizowany będzie przy ulicy Kapitana Mieczysława Medweckiego w Krakowie. Nowy obiekt będzie funkcjonować pod szyldem maki Best Western. Inwestorem jest spółka Doctor Q Bud, za projekt odpowiada pracownia Iliard Architecture & Project Management.

REKLAMA

Best Western Balice Airport zaoferuje 153 pokoje, restaurację, lobby bar, sale konferencyjne oraz duże parkingi - podziemny i nadziemny. Hotel będzie miał 8 kondygnacji. Do jego budowy zostaną zastosowane ekologiczne i energooszczędne rozwiązania. Obiekt będzie przyjazny rodzicom podróżującym z dziećmi - zarówno pokoje, jak i przestrzenie wspólne zostaną wyposażone specjalnie pod tym kątem. Głównym atutem obiektu będzie jego lokalizacja – w pobliżu głównego terminala lotniska oraz autostradowej obwodnicy Krakowa. Oferta hotelu skierowana będzie zarówno do gości biznesowych, turystów indywidualnych podróżujących do Krakowa samolotem lub samochodem, jak i do zorganizowanych wycieczek.

Bardzo cieszy nas fakt, że kolejny już inwestor podejmuje decyzję o budowie obiektu z zamysłem dołączenia do Best Western. Kraków i jego okolice to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla tego typu inwestycji. Dzięki wsparciu sieci np. w zakresie marketingu oraz dołączeniu do naszych systemów rezerwacyjnych, Best Western Balice Airport z pewnością szybko zyska zaufanie gości z Polski i zagranicy - stwierdziła Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzająca na  Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

Otwarcie obiektu planowane jest na czwarty kwartał 2019 roku. Inwestorem jest krakowski deweloper - spółka Doctor Q Bud. Autorem projektu architektonicznego oraz wnętrz jest krakowska pracownia architektoniczna Iliard Architecture & Project Management. Działania doradcze przy planowaniu koncepcji oraz wyborze operatora Hotelu prowadziła firma HS Consulting.

Mając ponad 20-letnie doświadczenie na rynku deweloperskim, zrealizowaliśmy już wiele ciekawych projektów. Tysiące osób zaufało naszej firmie i zainwestowało w budowane przez nas nieruchomości. Mamy nadzieję, że w przypadku tworzonego przez nas obiektu hotelowego spotkamy się z równie dobrym odbiorem gości. Tak samo jak w przypadku inwestycji mieszkaniowych, hotel będzie wpisywał się w potrzeby odwiedzających oraz swoje otoczenie – skomentował Mariusz Pokrzywa, wiceprezes zarządu Doctor Q Bud.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie