×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

W Łubnej pod Warszawą powstał park handlowy Glinianka. Otwarcie jeszcze w marcu 2023 r.

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 15 lut 2023 13:23
W Łubnej pod Warszawą powstał park handlowy Glinianka. Otwarcie jeszcze w marcu 2023 r.
Nowy park handlowy Glinianka powstaje w Łubnej pod Warszawą. Otwarcie już na wiosnę 2023 r., fot. mat. prasowe

Na koniec pierwszego kwartału 2023 r. zaplanowane jest otwarcie parku handlowego w Łubnej pod Warszawą. Dla Redkom Development projektowała pracownia MODO Architektura.

REKLAMA

  • Na koniec pierwszego kwartału 2023 roku zaplanowane jest otwarcie parku handlowego w Łubnej pod Warszawą.
  • Łukasz Komierowski z Redkom Development: "Park handlowy w Łubnej to bardzo dobry przykład modelowej inwestycji, która na lokalne rynki dostarczyć ma bogatą, zróżnicowaną ofertę handlową, usługową i rekreacyjną".
  • Projekt parku handlowego Glinianka powstał w pracowni MODO Architektura.

W parku handlowym w Łubnej sklepy otworzą między innymi Carrefour (1380 mkw.), Sinsay (903 mkw.), TEDi (805 mkw.), KiK (656 mkw.), Pepco (576 mkw.) czy też Rossmann (501 mkw.). Nowy park handlowy dostarczy na rynek w sumie około 10 000 mkw. powierzchni wynajmowalnych. Obok typowej dla parków funkcji handlowej na terenie inwestycji powstają także: strefa gastronomiczna i relaksu. Nowy obiekt zapewni klientom nie tylko doskonałą, dopasowaną do ich potrzeb ofertę handlową i usługową, ale także możliwości spędzania wolnego czasu, co podniesie atrakcyjność okolicy dla lokalnych mieszkańców. Przy parku handlowym powstaje także parking na 340 samochodów.

Strefa food trucków, plac dla dzieci i boisko do piłki

Park handlowy w Łubnej to bardzo dobry przykład modelowej inwestycji, która na lokalne rynki dostarczyć ma bogatą, zróżnicowaną ofertę handlową, usługową i rekreacyjną. Projekt w Łubnej zaspokoi większość codziennych potrzeb okolicznych mieszkańców, a jednocześnie dostarczy dodatkowych funkcji w postaci stref food trucków oraz rekreacyjnej. Obok parku powstanie między innymi plac zabaw dla dzieci, jak również boisko do piłki plażowej. Na terenie naszego obiektu interesujące możliwości spędzenia wolnego czasu znajdą wszyscy: od najmłodszych do najstarszych - mówi Łukasz Komierowski, prezes REDKOM Development, dewelopera projektu.

Nasz obiekt więc nie tylko dostarczy nowoczesnych powierzchni komercyjnych i da możliwość zakupów bez konieczności dojeżdżania do Piaseczna czy Wilanowa, ale też może stanowić ważny punk spotkań dla rodzin i przyjaciół - podkreśla Łukasz Komierowski.

Projekt parku handlowego Glinianka powstał w pracowni MODO Architektura.

Park w Łubnej pod Warszawą to wysokiej jakości powierzchnie handlowe powstające w ramach innowacyjnego na polskim rynku projektu wprowadzenia przestrzeni społecznościowych na tereny należące do parku, które mają za zadanie zintegrować lokalne społeczności. Ta formuła świetnie sprawdza się na wielu regionalnych rynkach. Otwarcie parku pokryje się z rozpoczęciem kalendarzowej wiosny, co tym bardziej zachęcać będzie do wspólnego spędzania wolnego czasu poza domem - podsumowuje Anna Wojciechowska, Senior Leasing Manager w Scallier, firmie odpowiedzialnej za komercjalizację powierzchni w parku handlowym Glinianka.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie