W Szczyrku powstanie nowy hotelPropertydesign.pl - 31-01-2020 09:38


Aries Residence & SPA Szczyrk zlokalizowany będzie przy ul. Górskiej w Szczyrku. W ramach kompleksu powstaje dodatkowo pierwszy w Szczyrku Aqua Aries ze strefą basenową dla dzieci i dorosłych oraz saunarium.

Platan Hotels & Resorts, zarządzający hotelami Aries w Zakopanem i Wiśle oraz ośrodkami żeglarskimi Klub Mila wybuduje trzeci hotel pod marką Aries, w formule condo.
 
Aries Residence & SPA Szczyrk zlokalizowany będzie przy ul. Górskiej w Szczyrku, docelowo liczyć będzie 118 komfortowych pokoi i apartamentów, sale konferencyjne oraz restaurację, które zapewnią wypoczynek gościom indywidualnym, a także możliwość organizacji wydarzeń biznesowych.
 
W ramach kompleksu powstaje dodatkowo pierwszy w Szczyrku Aqua Aries ze strefą basenową dla dzieci i dorosłych oraz saunarium liczącym blisko 400 m2.
 
Najnowszy hotel pod marką ARIES powstaje w formule condo, umożliwiającej indywidualnym inwestorom zakup pojedynczych lokali, w ofercie znajdują się apartamenty od 25 do 70m2, w pełni wykończone i wyposażone w standardzie znanym z innych obiektów sieci.
 
W ramach sieci działają obecnie dwa hotele, w Zakopanem oraz otwarty kilka tygodni temu w Wiśle. Obserwujemy ogromne zainteresowanie gości pobytami w naszych obiektach, dlatego zdecydowaliśmy się na obecność w kolejnych lokalizacjach. Formuła condo pozwoli nam na szybszy rozwój sieci ARIES – mówi Agnieszka Urbańska Pucek, członek zarządu Platan Hotels & Resort.