Warszawa innowacyjnym miastem przyszłości? Trwają zapisy na spotkania samorządowców z firmamium.warszawa.pl - 14-02-2020 12:08


Warszawa zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Przeglądy Technologiczne". Tym razem poświęcone ono będzie zagadnieniu bezpieczeństwa w mieście, informuje portal um.warszawa.pl

Cyberataki, zmiany klimatu, niedostosowanie infrastruktury miejskiej - to niektóre zagadnienia, z jakimi mierzą się współczesne metropolie. Jak możemy przeczytać na um.warszawa.pl już niebawem (26 lutego) odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Przeglądy technologiczne", podczas których samorządowcy spotykają się z innowacyjnymi przedsiębiorcami i służą prezentacji pomysłów i prototypów, a także wymianie wiedzy, dyskusji o technologiach i perspektywach zastosowania ich w przestrzeni miasta.

Podczas nadchodzącego spotkania firmy będą mogły zaprezentować rozwiązania z obszarów:
Bezpieczeństwo mieszkańca i porządek publiczny,
Bezpieczeństwo danych i ochrona prywatności obywateli,
Bezpieczeństwo ruchu,
Bezpieczeństwo infrastruktury miejskiej,
Bezpieczeństwo imprez masowych.

Każda z uczestniczących w spotkaniu firm będzie miała 10 minut na przedstawienie swojego rozwiązania oraz 5 minut na odpowiedzi na ewentualne pytania. Liczba miejsc jest ograniczona.

Udział należy zgłosić elektronicznie za pośrednictwem formularza online dostępnego na stronie www.firma.um.warszawa.pl w zakładce „Przeglądy Technologiczne”:

do środy, 19 lutego (dla prezentujących),
do niedzieli, 23 lutego (dla słuchaczy).