×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Warszawa udostępnia lodowiska, pływalnie i korty

  • Autor: Pap
  • 27 sty 2022 08:18
Warszawa udostępnia lodowiska, pływalnie i korty
W ferie w Warszawie będzie można korzystać bezpłatnie z miejskich ośrodków sportowych. Fot. mat. pras.

Od poniedziałku 31 stycznia rozpoczynają się dwutygodniowe, zimowe ferie dla uczniów warszawskich szkół. Ratusz zaprasza do bezpłatnego korzystania z oferty miejskich ośrodków sportowych.

REKLAMA

Warszawscy uczniowie mogą sami lub w kilkuosobowych grupach za darmo korzystać z miejskich ośrodków sportowych. "Nieodpłatnie, w wyznaczonych godzinach, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, uczniowie warszawskich szkół skorzystają z pływalni, hal sportowych, lodowisk oraz stoku narciarskiego" - przekazał ratusz dodając, że nie zapewnia kadry instruktorskiej.

W Ośrodku Solec będzie można 1, 2, 4, 8, 9, i 11 lutego w godzinach 10-13 pograć w siatkówkę, koszykówkę, czy badmintona w hali sportowej. Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą, w ramach akcji "Zima w Mieście" skorzystać ze ślizgawek w Ośrodku Stegny (w godzinach 10-13) oraz w Ośrodku Moczydło (w godzinach 9-13). Stok narciarski Górka Szczęśliwicka zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 10-13.

Popływać za darmo można w ośrodkach: Inflancka, Namysłowska, Grzybowska, Polonia i Rozbrat w godzinach 9-15 po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej. Na amatorów tenisa czekają nowo otwarte korty w ośrodku Hutnik Warszawa w godzinach 9-12.

Samodzielnie korzystać z obiektów mogą uczniowie, którzy maja ukończone 13 lat. Poniżej tego wieku korzystanie z obiektów jest możliwe wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna, który ukończył 18 lat. Uczestników indywidualnych nie obowiązują wcześniej zapisy, a o wejściu na zajęcia decyduje kolejność przyjścia.

Przy sobie trzeba mieć aktualną legitymację szkolną oraz podpisane własnoręcznie lub przez opiekuna prawnego oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w akcji. Oświadczenie jest ważne na cały okres akcji.

W ośrodkach obowiązują przepisy sanitarne związane z epidemią COVID-19. Na lodowiskach wszyscy łyżwiarze muszą jeździć w maseczkach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie