×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Warszawa: wysoki na 55 metrów biurowiec od Dolcana

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 27 maj 2014 16:19
Warszawa: wysoki na 55 metrów biurowiec od Dolcana
Biurowiec na Woli według projektu Kazimierski i Ryba, fot. Dolcan Plus SA
Warszawa: wysoki na 55 metrów biurowiec od Dolcana

Firma Dolcan, znana dotychczas z inwestycji mieszkaniowych w różnych częściach Warszawy i okolic, postanowiła wejść w rynek inwestycji komercyjnych zdecydowanym krokiem. Na warszawskiej Woli planuje biurowiec.

REKLAMA

Kilka tygodni temu informowalismy, że Dolcan Plus SA wchodzi na rynek inwestycji komercyjnych i rozpoczyna budowę obiektu handlowego - Galerii Łodygowej.

Dziś, jako jedni z pierwszych dowiedzieliśmy się, że Dolcan rozpoczyna kolejną inwestycję komercyjną. Będzie to biurowiec na warszawskiej Woli - u zbiegu ul. Młynarskiej i alei Solidarności, tuż przy zajezdni tramwajowej. Działka należała wcześniej do właściciela prywatnego.

Projekt architektoniczny przygotowała Pracownia Kazimierski i Ryba. Wstępna wizualizacja prezentuje biurowiec o maksymalnej wysokości 55 m (15 kondygnacji) z niższą 6-kondygnacyjną częścią od strony ulicy. Biurowiec zaoferuje ok. 20 tys. m kw. powierzchni. Będzie miał garaż podziemny i wewnętrzne patio.

Budowa ma się rozpocząć na początku 2015 r. To nie ostatnie słowo dewelopera na rynku komercyjnym - planuje jeszcze trzy inne biurowce w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie