×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Warszawski Forest z certyfikatem "Obiekt bez barier"

  • Autor: PropertyDesign.pl, opr. AS
  • Opublikowano: 20 lip 2022 09:31
Warszawski Forest z certyfikatem "Obiekt bez barier"
Kampus biurowy Forest w Warszawie, proj. HRA Architekci, fot. mat. HB Reavis

Część kampusowa projektu Forest otrzymała certyfikat Obiekt bez barier przyznawany przez Fundację Integracja.

REKLAMA

HB Reavis poinformował o otrzymaniu przez część kampusową projektu Forest certyfikatu "Obiekt bez barier" przyznawanego przez Fundację Integracja.

 

Zaprojektowany przez HRA Architekci warszawski kampus biurowy powstał z myślą zarówno o pracownikach biur, jak i osobach odwiedzających obiekt i lokalnej społeczności.  Na otwartym dla pieszych dziedzińcu i wokoło budynków zasadzono 200 dojrzałych drzew i drugie tyle krzewów. Wyróżnikiem są też zielone tarasy na dachach, gdzie powstały strefy rekreacyjne i miejski ogród z widokiem na panoramę Warszawy.

Wokół budynku nie ma schodów, czujniki ruchu ułatwiają poruszanie się po budynku i wchodzenie do jego pomieszczeń, a oprócz drzwi obrotowych przy wejściach głównych są także tradycyjne otwierane na przycisk. Przestrzenie wspólne są szerokie i przestronne.

Budynek jest dobrze skomunikowany i łatwo dostępny. Pracownicy mieszczących się w Forest biur z łatwością dojadą tu komunikacją publiczną – w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz kolei miejskiej (Warszawa Powązki), a w ciągu 10-minutowego spaceru stacja metra Dworzec Gdański.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie