REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Warszawski salon Villeroy & Boch wyróżniony

  • Autor: propertydesign.pl
  • 28 lut 2014 12:24
Warszawski salon Villeroy & Boch wyróżniony

Pierwszy etap konkursu Global Innovation Award 2013 wygrał salon porcelany Villeroy & Boch, znajdujący się w Domu Mody Klif w Warszawie. Według jury konkursu jest to najlepszy sklep z branży wyposażenia wnętrz w Polsce. Kolejny etap konkursu to już finał i rozdanie nagród dla pięciu światowych zwycięzców. Gala odbędzie się w Chicago podczas targów International Home & Housewares Show.

REKLAMA

Global Innovation Award to światowy konkurs, od 14 lat cieszący się uznaniem środowiska branży wnętrzarskiej. Pierwszy etap ma charakter nominacji krajowych – podczas edycji 2013 nagrodzone zostały 23 firmy, które reprezentują 22 państwa, w tym: USA, Niemcy, Japonię oraz Brazylię. W Polsce zwycięzcą ogłoszono firmę Villeroy & Boch. Jury doceniło markę m.in. za rozwiązania biznesowe, ofertę produktową, jakość merchandisingu, marketingu oraz usług serwisowych. Wszyscy laureaci wezmą udział w finałowej gali konkursu, towarzyszącej targom International Home & Housewares Show w Chicago, w dniach 15 – 18 marca 2014 roku.

Nominację do Global Innovation Award traktujemy jako potwierdzenie jakości i stylu merchandisingowych rozwiązań wprowadzanych we wszystkich salonach Villeroy & Boch -komentuje Piotr Szmidt, Country Manager Villeroy & Boch w Polsce.

Konkurs GIA, od 2000 r. organizowany przez International Housewares Association oraz International Home + Housewares Show, jest szansą spotkania czołowych detalistów, ekspertów z zakresu marketingu i visual merchandisingu oraz innych fachowców z branży.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie