Wiecha na warszawskim Celebro. To projekt Kuryłowicz&AssociatesPropertyDesign.pl - 10-10-2018 15:21


Warszawskie Celebro osiągnięło stan surowy otwarty. Projekt już cieszy się sporym zainteresowaniem i ma swoich pierwszych najemców. Na obiekcie zawieszono symboliczną wiechę.

 Zakończenie całej inwestycji zaplanowane jest na trzeci kwartał 2019 roku.

– Cieszymy się, że w tak krótkim czasie udało nam się zakończyć kolejny etap budowy Celebro. Muszę przyznać, że ze względu na liczne nowinki architektoniczne, jest to jeden z ambitniejszych projektów do realizacji. Budowa przebiega jednak bez większych problemów i komplikacji. Dzięki temu, że osiągnęliśmy już surowy stan otwarty, możemy zawiesić wiechę i śmiało przystąpić do kolejnego etapu realizacji inwestycji. Już teraz widać potencjał i indywidualny charakter projektu Celebro. Jestem przekonany, że spełni on oczekiwania naszych klientów. W gronie pierwszych najemców jest bowiem, międzynarodowy koncern i lider branży kosmetycznej – mówi Adam Ambroziak, dyrektor  ds. inwestycji komercyjnych w White Stone Development.

Warszawskie Celebro to 6-cio piętrowy budynek o powierzchni 7,2 tys. metrów kwadratowych powierzchni przeznaczonej do wynajmu. Tym co przyciąga uwagę w powstającym budynku przy ulicy Gładkiej 22 jest nowoczesna, przeszklona bryła, która nada niebywałą lekkości imponującej budowli.