×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wiemy, kto zaprojektuje pawilon Polski na EXPO 2015

  • Autor: SARP, PAIiIZ
  • 03 cze 2014 09:10
Wiemy, kto zaprojektuje pawilon Polski na EXPO 2015
fot. EXPO 2015

Jak będzie wyglądał pawilon Polski? Zobaczymy już wkrótce na wystawie prac konkursowych, która będzie otwarta w siedzibie organizatora konkursu, czyli Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych - w dniu 06 czerwca 2014 r w godzinach 9:30-17:00.

REKLAMA

Tego samego dnia o 9:30 odbędzie się również dyskusja pokonkursowa. Do tego czasu wizualizacje zwycięskich prac pozostają utajnione.

Kto zaprojektuje Pawilon Polski na wystawę EXPO 2015 w Mediolanie? Zwyciężyła pracownia 2PM Piotr Musiałowski. Drugą nagrodę otrzymała pracownia WXCA, a trzecią PIG Architekci.

Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. poinformowała, że w trakcie postępowania kwalifikacyjnego w Konkursie architektonicznym na Pawilon Polski wraz z projektem ekspozycji wewnętrznej i zagospodarowanie terenu przyległego podczas EXPO 2015 w Mediolanie złożonych zostało 121 wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie. W wyniku oceny złożonych wniosków zaproszenie do złożenia prac konkursowych zostało wystosowane do 108 uczestników.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie