×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wieże Towarowa Towers docenione w międzynarodowym konkursie

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • Opublikowano: 15 wrz 2022 11:50
Wieże Towarowa Towers docenione w międzynarodowym konkursie
Budowane przez Asbud Group w Warszawie wieże Towarowa Towers otrzymały tytuł Award Winner w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2022-2023, fot. mat. pras.

Budowane przez Asbud Group w Warszawie wieże Towarowa Towers otrzymały tytuł Award Winner w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2022-2023.  Jury złożone z 80 niezależnych ekspertów z branży doceniło inwestycję w dwóch kategoriach.

REKLAMA

European Property Awards jest europejską częścią International Property Awards – jednego  z najbardziej uznanych konkursów branżowych w regionie. Zwycięskie projekty są wybierane na podstawie szczegółowej oceny szeregu czynników takich jak: projekt, jego jakość, innowacyjność, oryginalność i zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

Towarowa Towers to dwie 29-kondygnacyjne wieże, które wraz z 3 niższymi budynkami apartamentowymi, stworzą multifunkcyjny kompleks, zaprojektowany w duchu zrównoważonego budownictwa i wtopiony w architekturę biznesowego centrum Warszawy, nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Minimalistyczna architektura wież zintegruje się z nowoczesną zabudową Ronda Daszyńskiego, jednocześnie wyróżniając się unikalnymi detalami. W projekcie elewację uzupełniono o kolorowe perforowane panele przyokienne z ciekawym elementem graficznym, które wraz z wykuszami, loggiami i balkonami ożywią prostą fasadę. Nocą bryły budynków zostaną oświetlone specjalną iluminacją, która nada im interesującego rytmu. Przy inwestycji powstanie otwarty bulwar z elementami zieleni, ławkami i elementem wodnym, co pozwoli na relaks i chwilę oddechu pośród miejskiego zgiełku. 

Oficjalna gala European Property Awards będzie miała miejsce 27 października w Londynie. Podczas uroczystości zostaną ogłoszone dodatkowe wyróżnienia i nominacje.

Nagrody te przyznawane są od 29 lat. Regionalne eliminacje odbywają się w Europie, Afryce, Kanadzie, Arabii Saudyjskiej, Ameryce Środkowej i Południowej, na Karaibach, w USA, w Wielkiej Brytanii oraz w regionie Azji i Pacyfiku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie