×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wino i kwiaty - motyw przewodni designu nowego hotelu w Gdańsku

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 kwi 2018 11:04
Wino i kwiaty - motyw przewodni designu nowego hotelu w Gdańsku
Hotel Grano fot. mat. prasowe

Hotel Grano i apartamentowiec Grano Residence, które powstają w sercu Gdańska i jego historycznym zapleczu - na Wyspie Spichrzów, utworzą nowoczesny kompleks.

REKLAMA

Ten oryginalny projekt to dzieło pracowni IdeografPauliny Czurak. Inwestorem jest firma Dekpol.

Architektura budynku nawiązuje do dawnej zabudowy Gdańska, a jego bryła przypominać ma historyczne spichlerze, niegdysiejszy znak rozpoznawczy tego regionu. Jednocześnie obiekt został wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne, a architekci zadbali o oryginalny charakter i funkcjonalność hotelowych wnętrz.

Motywem przewodnim designu wnętrz będą wino i kwiaty, które w połączeniu z najwyższej jakości materiałami zadecydują o wyjątkowym charakterze inwestycji.

Hotel Grano będzie oferował 136 komfortowych pokoi o powierzchni od 21 do 47 mkw., które będą dostępne w sprzedaży w systemie condo, a także 9 lokali usługowych.

Prawdziwą dumą Hotelu Grano będzie też restauracja, która dzięki współpracy z wybitnymi szefami kuchni ma wzbogacić kulinarną mapę Trójmiasta. Nowoczesna strefa SPA & Wellness z basenem i saunami ma pozwolić przyszłym gościom na pełne odprężenie. Zaplanowano też przestronną salę konferencyjną.

Planowane oddanie inwestycji do użytku nastąpi w drugim kwartale 2020 r.

Firma Dekpol wybudowała już w Gdańsku Hotel Number One.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie