×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Wstrzymano wielką inwestycję w Zabrzu. Nie będzie IKEI

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 lip 2018 09:36
Wstrzymano wielką inwestycję w Zabrzu. Nie będzie IKEI

IKEA poinformowała potencjalnych najemców o odłożeniu planów budowy sklepu IKEA i centrum handlowego w Zabrzu - informuje portal silesion.pl

REKLAMA

IKEA w Zabrzu miała zostać otwarta jesienią. Tak się jednak nie stanie. Inwestor rozesłał komunikat do najemców, że otwarcie obiektu nie dojdzie do skutku.

- Inwestycja IKEA Retail oraz IKEA Centres w Zabrzu (sklep IKEA oraz centrum handlowe), w planowanym wcześniej kształcie, nie będzie realizowana. Powodem decyzji jest konieczność ponownego przeanalizowania inwestycji i dostosowania projektu do zmieniających się warunków rynkowych. Śląsk, jako region o dużym potencjale, pozostaje dla nas ważnym miejscem inwestycji – informuje IKEA w komunikacie, który rozesłała do najemców (cytat za silesion.pl).

 Szwedzki gigant miał wybudować centrum handlowe tuż przy Drogowej Trasie Średnicowej w Zabrzu. Obok sklepu, na działce o łącznej powierzchni ok. 87 tys. mkw., miało powstać centrum handlowe z supermarketem i 130 lokalami handlowymi, m.in. z: odzieżą, elektroniką, kosmetykami, zabawkami, czy strefą restauracyjną.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie