REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Wyższy nie będzie. Teal Office w strefie OFF Piotrkowska z wiechą

  • Autor: UM Łódź
  • 11 gru 2017 09:23
Wyższy nie będzie. Teal Office w strefie OFF Piotrkowska z wiechą
fot. mat. pras.

Wiecha składająca się z typowych narzędzi ciesielskich od 8.12.2017 zdobi dach biurowca Teal Office powstającego w strefie OFF Piotrkowska. Oznacza to, że zakończył się ważny etap budowy tego obiektu.

REKLAMA

Na budowie w OFF Piotrkowska, gdzie zlokalizowano dwie inwestycje - rewitalizowana jest część dawnej fabryki i powstaje Sepia Office oraz od strony ul. Roosevelta budowany jest nowoczesny biurowiec Teal Office - 8.12. można było się przekonać, że obiekty są w połowie gotowe.

Jak podkreślali inwestorzy i wykonawcy, budowa idzie zgodnie z planem, również dzięki dobrej współpracy i płynnej komunikacji z Urzędem Miasta Łodzi, a już niedługo pojawią się także elewacje. – Gratuluję sprawności działania. To ważna inwestycja dla miasta powstająca z poszanowaniem historycznego otoczenia w śródmieściu Łodzi w sąsiedztwie Piotrkowskiej, centralnej ulicy miasta. To dla mnie ważne, że inwestorzy uwierzyli w Łódź – podkreśliła prezydent Hanna Zdanowska.

Dzięki Teal Office i Sepia Office OFF Piotrkowska poszerzy swoje funkcje gastronomiczne, rozrywkowe i kulturalne o sferę użytkową i biurową, gdzie stworzone zostaną nowe miejsca pracy. Inwestycja prowadzona jest pod nadzorem konserwatora z zachowaniem oryginalnych detali industrialnych, czyli starej cegły, żeliwnych słupów oraz drewnianych stropów, ale jednocześnie oferta najmu dotyczy wysokiego standardu z certyfikatem ekologicznym. Nie brakuje zainteresowanych przedsiębiorstw z różnych branż. Jak można się dowiedzieć, przeprowadzi się tam m.in. łódzki oddział wykonawcy budowy, czyli firmy Budimex.

Prace budowlane prowadzone przez „Budimex” są na półmetku i mają się zakończyć latem przyszłego roku. Zdaniem budowlańców, to chyba najtrudniejsza budowa prowadzona przez tę firmę, zwłaszcza że prowadzona jest przy cały czas działającym w kompleksie OFF Piotrkowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie