×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Yacht Park - jest projektant, czas na generalnego wykonawcę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 lip 2017 10:43
Yacht Park - jest projektant, czas na generalnego wykonawcę
Yacht Park fot. PHN

Yacht Park to unikatowy na skalę Polski i Europy projekt usytuowany na gdyńskim Molo Rybackim. Inwestycja realizowana samodzielnie przez Grupę Kapitałową Polskiego Holdingu Nieruchomości została zaprojektowana przez pracownię Arch Deco. Właśnie ogłoszono przetarg na wybór generalnego wykonawcy I etapu.

REKLAMA

W ramach inwestycji zlokalizowanej na gdyńskim Molo Rybackim, na obszarze o powierzchni ok. 6,3 tys. mkw. powstanie kompleks składający się z sześciu 5-kondygnacyjnych budynków z nowoczesną przystanią jachtową oraz aleją spacerową z butikami i restauracjami. Łącznie w ramach kompleksu powstanie ponad 13 tys. mkw. powierzchni użytkowej, w tym 135 apartamentów o łącznej powierzchni około 9,5 tys. mkw. Lokale zlokalizowane na parterze budynków zostaną zaaranżowane pod działalność handlowo-usługową.

Unikatowość kompleksu Yacht Park zostanie dopełniona przez nowoczesną marinę, inspirowaną najlepszymi na świecie portami jachtowymi. Powstanie 120 miejsc postojowych oraz profesjonalne zaplecze dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających żeglarzy. Nowoczesny system zarządzania obiektem sprawi, że będzie to idealne miejsce do rozpoczęcia rejsów morskich i wypraw żeglarskich.

Grupa Kapitałowa PHN ogłosiła przetarg na wybór generalnego wykonawcy. Procedura zostanie zakończona w czwartym kwartale br. i jeszcze w tym roku ruszą prace budowalne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie