×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Z rozmachem. Oto nowy, prawdziwie luksusowy hotel z widokiem na Góry Orlickie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • Opublikowano: 31 lip 2018 09:00
  • Zaktualizowano: 31 lip 2018 08:56
Z rozmachem. Oto nowy, prawdziwie luksusowy hotel z widokiem na Góry Orlickie
Infinity Zieleniec Ski & Spa fot. mat. Q2Studio

Infinity Zieleniec Ski&Spa to projekt wrocławskiej pracowni Q2Studio, który powstanie w samym centrum Zieleńca - jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce.

REKLAMA

Q2Studio jest autorem projektu zakładającego powstanie luksusowego obiektu, którego jednym z wielu atutów jest niewątpliwie jego położenie. Infinity Zieleniec Ski & Spa zostanie usytuowany na stoku narciarskim w samym centrum Zieleńca.

To, co zwraca uwagę w projekcie to przede wszystkim nowoczesna elewacja, powstała z połączenia szkła, drewna oraz blaszanych paneli zespolonych w efektowny motyw. Wykorzystując ukształtowanie terenu architekci z Q2Studio stworzyli imponujących rozmiarów budynek, którego przemyślana struktura pozwoli na podziwianie krajobrazu Gór Orlickich i korzystanie z uroków tego miejsca.

Znaczną część powierzchni kompleksu przeznaczono na apartamenty mieszkalne, a dla zapewnienia komfortu gości hotelowych na trzech kondygnacjach zlokalizowano prawie 300 miejsc parkingowych. Parter przeznaczono natomiast na część handlowo – usługową z foyer, restauracją i barem. Kondygnacja szósta stanowi strefę relaksu i rekreacji, a mieścić się na niej będzie między innymi: basen, SPA, sala wielofunkcyjna z foyer oraz saunarium. W tej części budynku wydzielono również strefę dla narciarzy, którzy zyskają możliwość skorzystania z narciarni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie