Zaprojektujmy i zbudujmy patio dla warszawiakówUM Warszawa - 24-05-2016 14:26


Pawilon Warszawa zaprasza na wyjątkowy stolarski warsztat. Pod okiem ekspertów zbudowany zostanie wielofunkcyjny podest, który przez cały sezon letni posłuży jako miejsce wypoczynku, widownia kina, miejsce warsztatów i ogród warzywny.

Pawilon Warszawa to dawny punkt informacyjny drugiej linii metra, który jest teraz przyjazną przestrzenią, w której bezpłatnie można organizować spotkania, warsztaty, czy wystawy związane z tematyką warszawską.

– Jeśli nie lubicie siedzieć w zamkniętych pomieszczeniach, biurach, salach wykładowych, kiedy za oknem piękna pogoda kusi do wyjścia na dwór… Jeśli w codziennym pędzie po centrum Warszawy  brakuje Wam miejsca, nie będącego restauracją, gdzie można na chwilę przysiąść, złapać oddech, poświęcić chwilę na lekturę… Przyjdźcie na Marszałkowską 105 w ostatni weekend maja – zachęca Aleksandar Ćirlić, koordynator letnich akcji w Pawilonie Warszawa.

Dzięki zaangażowaniu warszawiaków, zaniedbany plac może stać się zazielenionym miejscem spotkań, wydarzeń kulturalnych i twórczej wymiany.

Kiedy?
28-29 maja, godz.: 10:00-18:00
Gdzie?
Pawilon Warszawa, ul. Marszałkowska 105
Jak?
Uczestnicy pod okiem instruktorów sami zbudują podest. Należy tylko wziąć ubrania robocze.