×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zielona w Łodzi się zazieleniła. Chce przyciągnąć mieszkańców

  • Autor: Lódź.pl
  • Opublikowano: 29 lip 2022 12:45
Zielona w Łodzi się zazieleniła. Chce przyciągnąć mieszkańców
Ulica Zielona w Łodzi przeszła metamorfozę, która ma zachęcić mieszkańców do jej odwiedzania. Pojawiła się nowa zieleń i mała architektura. fot. Shutterstock

Ulica Zielona w Łodzi przeszła metamorfozę, która ma zachęcić mieszkańców do jej odwiedzania. Pojawiła się nowa zieleń i mała architektura.

REKLAMA

Zazieleniło się na Zielonej w Łodzi. Jak donosi portal Łódź.pl, po stronie południowej ulicy stanęły drzewa w donicach, a pomiędzy nimi pojawiły się ławki. Niebawem na Zielonej powstanie także nowy ogródek gastronomiczny, który wystawi restauracja Zyner’s mieszcząca się przy ul. Zielonej 6.

Zielona metamorfoza ulicy powstała jako element jej ożywienia. Z powodu prac budowlanych przy podziemnej stacji kolejowej Łódź Śródmieście skrzyżowanie ulic Zielonej i Zachodniej jest zamknięte, nie jeżdżą tramwaje, a to z kolei przekłada się na niższą frekwencję w mieszczących się tutaj lokalach, przeczytamy na Łódź.pl. Pojawienie się nowej zieleni i mebli miejskich ma zachęcić do spędzania czasu na Zielonej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie