REKLAMA
PARTNER PORTALU partner portalu
×

Szukaj w serwisie

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne dla Olsztyna

  • Autor: Property Design
  • 07 sty 2014 13:39
Zintegrowane Centrum Komunikacyjne dla Olsztyna

Przed olsztyńskim dworcem powstanie tętniący życiem plac, miejsce spotkań i wydarzeń kulturalnych. Obiekt będzie się legitymował certyfikatem dla budownictwa o zrównoważonym rozwoju. Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie stanie się projektem wzorcowym - zapewnia architekt, współwłaściciel i prezes zarządu FS&P Arcus, Mariusz Ścisło, pracowni, która przygotowała projekt.

REKLAMA

Zintegrowane Centrum Komunikacje w Olsztynie, po wejściu w życie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, wkroczy w fazę finalizacji harmonogramu inwestycji. Przy pełnym współdziałaniu ze strony PKP S.A. oraz Miasta, Retail Provider rozpocznie realizację projektu jeszcze w 2014 roku. Inwestycja, która pochłonie ponad 110 mln euro, zakłada budowę nowych dworców PKS i PKP, zintegrowanych z galerią handlową.

FS&P Arcus jest autorem koncepcji m.in. budynku Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, galerii handlowo-usługowej w Nowosybirsku w Rosji, obiektu Karolkowa Business Park w Warszawie, czy Concept Tower także w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie