Złoto, biel i czerń: tak wygląda nowy koncept perfumerii Douglas w SopociePropertyDesign.pl - 01-12-2020 15:32


Nowa perfumeria Douglas znajduje się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. Nowy design podkreśla butikowy charakter filii, która w ten sposób wpisuje się w charakter otoczenia. Nowy salon zajmuje powierzchnię 180 m2.

- To już 9. perfumeria Douglas w Trójmieście, w którym jesteśmy obecni prawie 20 lat, i 144. w Polsce. Inwestycja ta jest dla nas szczególna, ponieważ powstała w czasie pełnym wyzwań nie tylko dla nas, ale także całej branży. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że mimo trwającej pandemii udało nam się rozpocząć działalność w Sopocie - mówi Agnieszka Mosurek-Zava, CEO Douglas Poland & CEE Region. 

W nowej odsłonie perfumerii dominuje kolorystyka złota, bieli i czerni, dzięki czemu łączy ona ponadczasową klasykę z nowoczesnością. W elegancko zaaranżowanym wnętrzu wykorzystano liczne rozwiązania multimedialne. 

Douglas jest jedną z wiodących firm w sektorze beauty w Europie. Swoją pozycję zawdzięcza ponad 2400 perfumeriom w 21 krajach europejskich. W Polsce działają obecnie 144 perfumerie Douglas, zlokalizowane w 80 miastach.