×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Zmiany w szczecińskim centrum Galaxy

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 24 maj 2023 10:38
Zmiany w szczecińskim centrum Galaxy
Uruchomiony ponownie salon HalfPrice zaskakuje nie tylko bogatszym asortymentem, ale też dużym metrażem.
Zmiany w szczecińskim centrum Galaxy
Zmiany w szczecińskim centrum Galaxy

W szczecińskim centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy otwarty został jeden z największych salonów HalfPrice w kraju.

REKLAMA

  • W centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy w Szczecinie ponownie uruchomiono koncept HalfPrice.
  • Większy, odświeżony sklep HalfPrice znajduje się w najnowszej części Galaxy z efektowną szklaną kopułą o średnicy 43 metrów, która zapewnia dopływ naturalnego światła do wnętrza.
  • Dwupiętrowy lokal ma powierzchnię około 3200 mkw.

Należące do EPP centrum handlowo-rozrywkowe Galaxy wzmacnia swoją ofertę, rozwijając współpracę z HalfPrice, znanym konceptem off-price. Uruchomiony ponownie salon zaskakuje nie tylko bogatszym asortymentem, ale też dużym metrażem. W dwupiętrowym lokalu o powierzchni około 3200 mkw. klienci znajdą modę i akcesoria w atrakcyjnych cenach. HalfPrice w Galaxy to jedyny sklep marki w Szczecinie.

Dwupiętrowy sklep, ulokowany na poziomach 1 i 2 wyróżnia się długą, dobrze widoczną witryną. fot. mat. prasowe
Dwupiętrowy sklep, ulokowany na poziomach 1 i 2 wyróżnia się długą, dobrze widoczną witryną. fot. mat. prasowe

W 2021 roku to właśnie w Galaxy otworzył się jeden z pięciu pierwszych sklepów HalfPrice, a teraz, po dwóch latach od debiutu, marka powiększyła zajmowaną dotąd przestrzeń ponad dwukrotnie, co potwierdza mocną pozycję i wyniki naszego centrum. Tym samym szczeciński sklep HalfPrice jest jednym z największych salonów tej sieci w kraju – komentuje Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

Większy, odświeżony sklep HalfPrice znajduje się w najnowszej części Galaxy z efektowną szklaną kopułą o średnicy 43 metrów, która zapewnia dopływ naturalnego światła do wnętrza. Dwupiętrowy sklep, ulokowany na poziomach 1 i 2 wyróżnia się długą, dobrze widoczną witryną. 

Galaxy to najpopularniejsze i największe miejsce zakupów i rozrywki w województwie zachodniopomorskim. Na powierzchni handlowej 56 tys. mkw. znajduje się 190 sklepów. Klienci mają też dostęp do najnowocześniejszego w regionie kina, kręgielni i przestrzeni fitness. Do ich dyspozycji jest również pięciopiętrowy parking na 1500 samochodów. Od stycznia 2020 roku w Galaxy działa FOODPORT, czyli nowa przestrzeń gastronomiczna typu food hall inspirowana Szczecinem i nawiązująca do kultowych miejsc w mieście.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie