Zmiany wokół Bolero Office ParkPropertyDesign.pl - 02-11-2020 12:57


Wokół kompleksu biurowego Bolero Office Park pojawiło się 2,5 tys. nowych drzew, krzewów i bylin, zrewitalizowana została aleja lipowa, a dla najemców udostępniono stację naprawy rowerów.

2500 nowych drzew, krzewów i bylin posadzono we wrześniu i październiku wokół biurowców Bolero Office Point 1 i 2. Rewitalizacji poddano również starą aleję lipową znajdującą się wzdłuż ulicy Równoległej i przy nowo wybudowanym chodniku prowadzącym do budynku BOP1 i BOP2.

Prace polegały na uporządkowaniu istniejącej zieleni, instalacji nowego oświetlenia oraz wysadzeniu bluszczem podłoża, który w przyszłości ma utworzyć zielony dywan. Dodatkowo z myślą o najemcach wybierających rowery jako środek transportu do pracy, na parkingu naziemnym przy kompleksie postawiono stację naprawy rowerów oraz nowe stojaki rowerowe.

– Nowa aranżacja zieleni i udogodnienia dla rowerzystów to kolejne zmiany, jakie wprowadziliśmy w Bolero Office Park w tym roku. Wcześniej, w wakacje odświeżyliśmy recepcję Bolero Office Point 1, odnowiliśmy nawierzchnię podjazdu przed budynkiem, przebudowaliśmy rondo, aby podjazd do budynku był wygodniejszy. Ponadto w związku z oddaniem w czerwcu 2020 r. do użytkowania Bolero Office Point 2 wprowadziliśmy nową identyfikację wizualną dla kompleksu i nowe oznakowania dla budynków – mówi Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management S.A.