Zobacz wnętrza i architekturę Aurea Business HousePropertydesign.pl - 21-04-2016 11:13


Szkielet, który straszył wjeżdżających do Wrocławia zniknął z powierzchni ziemi, a na jego miejscu buduje się Aurea Business House. Charakterystyczna bryła budynku witać będzie zmierzających do centrum miasta. Projektantem nowego biurowca jest Ireneusz Huryk.

W lipcu 2015 ruszyła budowa nowoczesnego biurowca Aurea Business House. Budynek o powierzchni biurowej 6,6 tys. mkw. będzie oddany do użytku na początku 2018 roku.

Inwestorem jest firma Futuro Marcina Saracena, FM Group Italia oraz firma budowlana Ultranet, która działa we wrocławskim sektorze budowlanym od 2003 r. i jest również generalnym wykonawcą inwestycji.

Biurowiec będzie miał 46 m wysokości i 12 kondygnacji. Prace budowlane przewidują budowę budynku biurowego z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną.

Na zmotoryzowanych czekać będzie 95 miejsc parkingowych, w tym 5 przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. W budynku będzie także rowerownia, prysznice i szatnie. Zaplanowano również osobny pokój dla kobiet w ciąży oraz matek.

Szacowana wartość inwestycji to ok. 40 mln zł.