Kino Cinema 3D w Galerii Tarnovia. Design od Formacja ProjektPropertydesign.pl - 05-10-2015 14:20


W Galerii Tarnovia będzie kino Cinema 3D. Multipleks stawia na nowy design. Koncepcję kin przygotowało biuro architektoniczne Formacja Projekt.

- Uzyskaliśmy pozwolenie na budowę wielosalowego kina w naszym centrum handlowym w Tarnovie - podaje Zygmunt Chyla, prezes zarządu TK Development w Polsce. – Galeria Tarnovia zyska nową jakość, a pierwsze piętro będzie atrakcyjnym miejscem spotkań dla naszych klientów. Pozwolenie jest prawomocne.

Klimatyzowane sale kinowe, rozwiązania nowej generacji, technika kinowa oparta na cyfrowych projektorach – wszystko to oznacza nową jakość, którą zyska tarnowski obiekt TK Development. Kino Cinema 3D w tarnowskiej Galerii Tarnovia zaprosi widzów do 5 sal kinowych, zbudowanych w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Projektanci z biura Formacja Projekt przy tworzeniu aranżacji kina, sięgnęli po rozwiązania indywidualne i niepowtarzalne, by zapewnić widzom kina unikatową przestrzeń. Cinema 3D stawia w nowych realizacjach na swobodną i kreatywną zabawę kształtami, materiałami i oświetleniem. Wystrój wnętrz skierowany jest do młodych i dynamicznych odbiorców, którzy z pewnością doceniają nowoczesne rozwiązania.