×
Subskrybuj newsletter
propertydesign.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Z mieszkaniówki do komercji

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 maj 2014 09:51
Z mieszkaniówki do komercji
Galeria Łodygowa, fot. Dolcan
Z mieszkaniówki do komercji

Galeria Łodygowa o powierzchni 3 284 mkw. zaoferuje rozmaite usługi, a także lokale handlowe. Powstanie w Warszawie przy ul. Łodygowej, na granicy Targówka i Ząbek. Deweloper, firma Dolcan Plus SA, dopiero zaczyna wchodzić na rynek komercyjny, ale już zapowiada kolejne inwestycje - trwają prace nad Galerią Lewandów i biurowcem klasy A.

REKLAMA

Początek budowy Galerii Łodygowej planowany jest na przełom maja i czerwca. Obiekt powstanie tuż przy siedzibie dewelopera, przy ul. Łodygowej. Autorami projektu architektonicznego są projektanci z pracowni AGK Architekci.

- Galeria Łodygowa będzie niewielką, lokalną galerią o powierzchni 3 284 mkw. przystosowaną zarówno pod rozmaite usługi, jak i lokale handlowe. Może stać się alternatywą mieszkańców Targówka Zacisze i Ząbek dla jeżdżenia po zakupy do Marek i na Pragę - mówi Dagmara Dzikiewicz, specjalista ds. komunikacji Dolcan Plus SA.

Przy galerii powstanie 181 miejsc parkingowych - 62 naziemne i 119 w parkingu podziemnym. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2015 r.

Jeszcze w 2014 r. Dolcan planuje ruszyć z realizacją Galerii Lewandów. Trwają także rozmowy z pracownią architektoniczną przygotowującą projekt biurowca klasy A na warszwskiej Woli, na 9,5-hektarowej działce u zbiegu ulic Wolskiej i Młynarskiej. Planowana powierzchnia biurowa wyniesie 22 tys. m kw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie